Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Gorica | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Aluminij | 7 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
VOC Celje | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | Krško |
P |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Koper |
P |
Rudar Velenje | 3 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | ||
Triglav Kranj | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||
Triglav Kranj | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
Triglav Kranj | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 |
21/22 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 16.04.2022, ob 17.00 | Radomlje | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Kranj, Športni center Kranj, 25.09.2021, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 16.05.2021, ob 12.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (0:1) |
19/20 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Kranj, Športni center Kranj, 30.03.2019, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2018, ob 16.30 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 08.04.2018, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.09.2017, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (1:0) |
20. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Gorica |
Ilirija Extra-Lux | : | Domžale |
Olimpija Ljubljana | : | Maribor |
Kalcer Radomlje | : | Triglav Kranj |
VOC Celje | : | Rudar Velenje |
Mura | : | Koper |
Krško | : | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |