16. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion |  01.03.2020 ob 17.00

Koper

1 : 1

Rudar Velenje

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
N
Koper 0 : 0 Aluminij
N
Koper 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Triglav Kranj 0 : 1 Koper
N
Koper 2 : 2 Maribor
Z
Gorica 1 : 3 Koper
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 1 Bravo Publikum
N
Koper 1 : 1 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Rudar Velenje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 36 19 8 9 91
Rudar Velenje 36 9 8 19 50
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 18 7 5 6 49
Rudar Velenje 18 6 5 7 30
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 18 12 3 3 42
Rudar Velenje 18 3 3 12 20



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 01.03.2020, ob 17.00  Koper - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
19/20  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 31.08.2019, ob 17.00  Rudar Velenje - Koper 0:2  (0:1) 
16/17  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 13.05.2017, ob 15.00  Koper - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
16/17  11.krog  Velenje, Umetna trava, 22.10.2016, ob 15.00  Rudar Velenje - Koper 1:6  (0:2) 
15/16  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika- umetna trava, 09.04.2016, ob 16.00  - 3:3  (2:1) 
15/16  8.krog  Šoštanj, Šoštanj - naravna trava, 26.09.2015, ob 13.00  - 2:2  (1:1) 
14/15  21.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2015, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
14/15  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 30.08.2014, ob 18.00  - 7:1  (3:0) 
13/14  26.krog  Koper, ŠRC Bonifka - umetna trava, 03.05.2014, ob 17.00  - 6:0  (3:0) 
13/14  11.krog  Velenje, Umetna trava, 06.11.2013, ob 15.00  - 0:2  (0:2) 
12/13  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 02.12.2012, ob 14.00  - 9:0  (0:0) 
12/13  1.krog  Velenje, Umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  26.krog  Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 20.05.2012, ob 17.00  - 1:2  (1:0) 
11/12  11.krog  Velenje, Umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 2:0  (0:0) 
10/11  27.krog  Koper, Šrc Bonifika, 08.05.2011, ob 16.30  - 3:1  (1:0) 
10/11  12.krog  Velenje, Umetna trava, 07.11.2010, ob 14.00  - 1:4  (0:1) 
09/10  16.krog  Velenje, Umetna trava-Velenje, 29.11.2009, ob 13.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 02.09.2009, ob 19.00  - 3:5  (2:4) 
08/09  29.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 23.05.2009, ob 18.00  - 2:2  (1:0) 
08/09  14.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 15.11.2008, ob 14.00  - 2:6  (0:5) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
07/08  13.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00  - 2:3  (1:2) 
06/07  21.krog  KOPER, ŠRC BONIFIKA, 14.04.2007, ob 16:00  - 0:2  (0:0) 
06/07  8.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 13.09.2006, ob 16.30  - 1:3  (0:0) 
05/06  20.krog  Koper - umetna trava, 08.04.2006, ob 16.00  - 2:2  (1:1) 
05/06  7.krog  Velenje - umetna trava, 20.09.2005, ob 16.30  - 1:2  (1:2) 
04/05  16.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 19.03.2005, ob 13.00  - 3:2  (1:1) 
04/05  3.krog  Velenje, 21.08.2004, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
03/04  24.krog  Koper, 30.05.2004, ob 17.00  - 1:1  (1:1) 
03/04  11.krog  Na igrišču v Mozirju, 25.10.2003, ob 15.30  - 1:4  (0:2) 
02/03  22.krog  Velenje, 26.04.2003, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Koper, 05.10.2002, ob 15.30  - 2:0  (0:0) 
01/02  18.krog  Na igrišču v Mozirju, 23.03.2002, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
01/02  5.krog  Koper, 02.09.2001, ob 16.30  - 1:4  (1:2) 
00/01  26.krog  Velenje, Stadion ob jezeru, 26.05.2001, ob 17.00  - 5:2  (3:0) 
00/01  13.krog  Koper, 28.10.2000, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 

16. krog
VOC Celje 5 : 1 Gorica
Mura 2 : 2 Domžale
Kalcer Radomlje 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Bravo Publikum 2 : 1 Triglav Kranj
Aluminij 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 1 : 1 Rudar Velenje
Krško  :  Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 37
2 Domžale 15 31
3 Mura 17 29
4 Maribor 16 28
5 Bravo Publikum 16 26
6 Koper 16 25
7 Triglav Kranj 17 24
8 Gorica 17 24
9 Aluminij 17 22
10 VOC Celje 17 20
11 Ilirija Extra-Lux 17 17
12 Rudar Velenje 17 15
13 Kalcer Radomlje 17 14
14 Krško 16 12

STRELCI
1. Kai Cipot 19
2. Žan Vipotnik 15
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 9
6. Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Luka Hren 7
Gal Žinič 7
Aljaž Antolin 7
Luka Vuković 7
Anže Pucihar 7
Vanja Panić 7
14. Sandro Jovanović 6
Mark Golob 6
Simon Rogina 6
Svit Sešlar 6
18. Gašper Koritnik 5
Rok Maher 5
Damir Smajlović 5

DELI NA