Sodniki: | Fridl Aleš (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Golež Tomaž (2. pomoč) |
Delegat: | Kopač Borut |
Št. gledalcev: | 50 |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Gorica | |||
---|---|---|---|
Z |
Gorica | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
VOC Celje | 5 : 1 | Gorica |
Z |
Gorica | 4 : 2 | Mura |
Z |
Krško | 1 : 3 | Gorica |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 24 | 8 | 6 | 10 | 38 | ||
Gorica | 24 | 10 | 6 | 8 | 45 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 6 | 2 | 5 | 26 | ||
Gorica | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 11 | 2 | 4 | 5 | 12 | ||
Gorica | 11 | 5 | 4 | 2 | 22 |
23/24 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 15.03.2024, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | Gorica | 3:0 | (2:0) |
23/24 | 7.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 01.09.2023, ob 17.00 | Gorica | - | Bravo | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 06.11.2022, ob 13.30 | Gorica | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 07.08.2022, ob 18.00 | Bravo Mastercard | - | Gorica | 3:1 | (2:0) |
20/21 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | Gorica | 4:0 | (0:0) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 26.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.05.2019, ob 15.30 | Gorica | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 1:1 | (1:0) |
17/18 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 04.04.2018, ob 14.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 2:3 | (0:1) |
17/18 | 3.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 19.08.2017, ob 17.30 | Gorica | - | Bravo | 4:3 | (3:1) |
16/17 | 19.krog | Športni park Nova Gorica, umetna trava, 08.04.2017, ob 16.00 | Gorica | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 6.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 28.09.2016, ob 16.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 5:1 | (3:0) |
15/16 | 26.krog | Renče, Športni park, 30.04.2016, ob 17.00 | - | Bravo | 2:0 | (1:0) | |
15/16 | 11.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 17.10.2015, ob 13.00 | - | Gorica | 2:0 | (2:0) | |
14/15 | 29.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 23.05.2015, ob 13.00 | - | Gorica | 5:3 | (2:0) | |
14/15 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park, 28.10.2014, ob 14.00 | - | Bravo | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 29.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 24.05.2014, ob 13.00 | - | Gorica | 0:4 | (0:2) | |
13/14 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 02.11.2013, ob 14.00 | - | Bravo | 4:0 | (0:0) | |
12/13 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 30.03.2013, ob 15.00 | - | Gorica | 0:3 | (0:1) | |
12/13 | 4.krog | Nova Gorica, Športni park, 26.08.2012, ob 17.30 | - | Bravo | 5:1 | (1:1) | |
11/12 | 21.krog | Nova Gorica, ŠP Nova Gorica-glavno igrišče, 24.03.2012, ob 14.30 | - | Bravo | 3:1 | (1:1) | |
11/12 | 6.krog | Ljubljana, Ježica-umetna trava, 17.09.2011, ob 17.00 | - | Gorica | 0:4 | (0:3) | |
10/11 | 18.krog | Ljubljana, Ježica, 05.03.2011, ob 15.00 | - | Gorica | 0:2 | (0:1) | |
10/11 | 3.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 28.08.2010, ob 17.00 | - | Bravo | 1:2 | (1:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Koper | : | Domžale |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
VOC Celje | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Krško | 0 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |