12. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  02.11.2019 ob 14.00

Ilirija Extra-Lux

1 : 2

Bravo Publikum

Sodniki: Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč)
Delegat: Goričan Vojko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Olimpija Ljubljana
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
Z
Mura 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Krško 0 : 5 Ilirija Extra-Lux
Bravo Publikum
Z
Rudar Velenje 0 : 1 Bravo Publikum
Z
Bravo Publikum 2 : 1 Triglav Kranj
P
Maribor 3 : 2 Bravo Publikum
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Bravo Publikum


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 7 2 2 3 12
Bravo 7 3 2 2 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 1 0 3 8
Bravo 4 3 0 1 11
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 1 2 0 4
Bravo 3 0 2 1 3



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.11.2019, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 1:2  (1:0) 
18/19  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 31.03.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 2:3  (0:2) 
14/15  17.krog  Ljubljana, Ilirija, 26.11.2014, ob 14.00  - 0:2  (0:2) 
14/15  2.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.08.2014, ob 17.30  - 1:1  (1:0) 
13/14  25.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  10.krog  Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna, 05.10.2013, ob 15.30  - 5:4  (2:1) 

12. krog
Domžale 2 : 1 Rudar Velenje
Maribor 3 : 0 Triglav Kranj
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
Kalcer Radomlje 1 : 2 Mura
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Krško
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Bravo Publikum
Gorica 1 : 3 Koper

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 37
2 Domžale 15 31
3 Mura 17 29
4 Maribor 16 28
5 Bravo Publikum 16 26
6 Koper 16 25
7 Triglav Kranj 17 24
8 Gorica 17 24
9 Aluminij 17 22
10 VOC Celje 17 20
11 Ilirija Extra-Lux 17 17
12 Rudar Velenje 17 15
13 Kalcer Radomlje 17 14
14 Krško 16 12

STRELCI
1. Kai Cipot 19
2. Žan Vipotnik 15
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 9
6. Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Luka Hren 7
Gal Žinič 7
Aljaž Antolin 7
Luka Vuković 7
Anže Pucihar 7
Vanja Panić 7
14. Sandro Jovanović 6
Mark Golob 6
Simon Rogina 6
Svit Sešlar 6
18. Gašper Koritnik 5
Rok Maher 5
Damir Smajlović 5

DELI NA