Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Olenik Alen (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Goričan Vojko |
Št. gledalcev: | 100 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | Krško |
P |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Koper |
P |
Rudar Velenje | 3 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
Z |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 0 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | ||
ND Ilirija | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | ||
ND Ilirija | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | ||
ND Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 |
21/22 | 22.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
19/20 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:2) |
18/19 | 6.krog | Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
14/15 | 23.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 4:1 | (1:1) | |
14/15 | 8.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 16.30 | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) | |
13/14 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 4.krog | Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija-naravna t, 23.08.2013, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 3 : 1 | VOC Celje |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Krško | 1 : 2 | Mura |
Koper | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Maribor | 4 : 1 | Gorica |
Domžale | 3 : 0 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |