Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Kamnik Blaž (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč) |
Delegat: | Pišek Slavko |
Št. gledalcev: | 100 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 0 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 5 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 7 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 26 | 7 | 8 | 11 | 43 | ||
Bravo | 26 | 11 | 8 | 7 | 53 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 14 | 4 | 5 | 5 | 22 | ||
Bravo | 14 | 5 | 5 | 4 | 25 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 12 | 3 | 3 | 6 | 21 | ||
Bravo | 12 | 6 | 3 | 3 | 28 |
23/24 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 06.04.2024, ob 16.00 | Bravo Mastercard | - | Aluminij | 2:2 | (2:2) |
23/24 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.09.2023, ob 16.00 | Aluminij | - | Bravo | 0:3 | (0:3) |
22/23 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.02.2023, ob 13.30 | Nova KBM Aluminij | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 17.08.2022, ob 17.00 | Bravo Mastercard | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 15.00 | Nova KBM Aluminij | - | Bravo | 3:4 | (0:2) |
21/22 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 29.08.2021, ob 13.00 | Bravo Mastercard | - | Aluminij | 1:4 | (0:1) |
20/21 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 16.30 | Aluminij | - | Bravo | 2:2 | (1:2) |
19/20 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2019, ob 16.00 | Aluminij | - | Bravo | 1:2 | (0:2) |
18/19 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 12.00 | Aluminij | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Aluminij | 6:1 | (2:1) |
17/18 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
17/18 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 16.30 | Aluminij | - | Bravo | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 20.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Aluminij | 3:1 | (0:0) |
16/17 | 7.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 16.00 | Aluminij | - | Bravo | 1:4 | (0:2) |
15/16 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 17.00 | - | Bravo | 2:2 | (1:0) | |
15/16 | 13.krog | Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:0 | (2:0) | |
14/15 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
14/15 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 15.30 | - | Bravo | 3:1 | (0:0) | |
13/14 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00 | - | Bravo | 1:3 | (1:0) | |
13/14 | 13.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 14.30 | - | Aluminij | 1:3 | (0:0) | |
12/13 | 28.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 01.06.2013, ob 13.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 14.00 | - | Bravo | 3:3 | (2:0) | |
11/12 | 28.krog | Ljubljana, Ježica-umetna trava, 10.06.2012, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:4 | (1:2) | |
11/12 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 14.00 | - | Bravo | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 25.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 13.00 | - | Bravo | 1:0 | (0:0) | |
10/11 | 10.krog | Ljubljana, ŠPL, 16.10.2010, ob 16.00 | - | Aluminij | 3:3 | (1:1) |
6. krog | ||
---|---|---|
Mura | 3 : 2 | Rudar Velenje |
VOC Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Krško | 1 : 0 | Koper |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Domžale |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Maribor |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 2 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |