Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Pirman Tomaž (1. pomoč), Strnad Peterca Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Trope Bogdan |
Št. gledalcev: | 100 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | Krško |
P |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Koper |
P |
Rudar Velenje | 3 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Domžale |
P |
Gorica | 4 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | ||
Mura | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Mura | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 |
21/22 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
21/22 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.02.2022, ob 14.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 1:4 | (0:3) |
18/19 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 25.08.2018, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:2) |
17/18 | 23.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.05.2018, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 14.10.2017, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Aluminij |
Gorica | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 2 : 1 | VOC Celje |
Rudar Velenje | 6 : 2 | Krško |
Triglav Kranj | 2 : 2 | Mura |
Koper | 2 : 0 | Bravo Publikum |
Domžale | 3 : 4 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |