Sodniki: | Kordež Matic (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kunc Anej (2. pomoč) |
Delegat: | Panikvar Benjamin |
Št. gledalcev: | 60 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
N |
Domžale | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 2 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 3 : 0 | Krško |
Z |
Domžale | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 6 | Domžale |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Domžale |
P |
Gorica | 4 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 13 | 9 | 3 | 1 | 40 | ||
Mura | 13 | 1 | 3 | 9 | 17 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | ||
Mura | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | ||
Mura | 7 | 0 | 2 | 5 | 10 |
23/24 | 18.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 08.12.2023, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 2:2 | (1:2) |
23/24 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 11.08.2023, ob 17.30 | Mura | - | Domžale | 3:3 | (1:0) |
22/23 | 18.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 11.03.2023, ob 15.30 | Domžale | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 5.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 28.08.2022, ob 13.30 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (1:2) |
21/22 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.12.2021, ob 12.00 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 27.10.2021, ob 14.00 | Domžale | - | Mura | 8:0 | (4:0) |
20/21 | 12.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 16.05.2021, ob 16.00 | Mura | - | Domžale | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 15.00 | Mura | - | Domžale | 2:2 | (2:1) |
19/20 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 31.08.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 3:1 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 25.05.2019, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 13.30 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (2:0) |
17/18 | 24.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.05.2018, ob 17.30 | Mura | - | Domžale | 0:3 | (0:3) |
17/18 | 11.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.11.2017, ob 14.00 | Domžale | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 1 | Mura |
Maribor | 3 : 1 | Krško |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Koper |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Bravo Publikum |
Gorica | 1 : 0 | VOC Celje |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |