Sodniki: | Nemet Slavko (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Gregorinčič Lukas (2. pomoč) |
Delegat: | Babič Stanislav |
Št. gledalcev: | 30 |
VOC Celje | |||
---|---|---|---|
N |
Domžale | 0 : 0 | VOC Celje |
Z |
VOC Celje | 5 : 1 | Gorica |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
P |
VOC Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
VOC Celje | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
Z |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 0 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 14 | 9 | 1 | 4 | 19 | ||
ND Ilirija | 14 | 4 | 1 | 9 | 16 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 7 | 6 | 0 | 1 | 14 | ||
ND Ilirija | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Celje | 7 | 3 | 1 | 3 | 5 | ||
ND Ilirija | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 |
23/24 | 10.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2023, ob 16.00 | A2S Celje | - | ND Ilirija | 4:0 | (0:0) |
22/23 | 15.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 26.11.2022, ob 13.30 | A2S Celje | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:2) |
22/23 | 2.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.08.2022, ob 18.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.04.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2021, ob 16.00 | A2S Celje | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 2.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 19.08.2020, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 4:0 | (2:0) |
19/20 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 03.10.2019, ob 12.00 | VOC Celje | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 22.krog | Celje, Arena Z'dežele, 27.04.2019, ob 14.00 | VOC Celje | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 9.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.11.2018, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
14/15 | 26.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 03.05.2015, ob 17.00 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 11.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 12.10.2014, ob 13.00 | - | Celje | 1:2 | (0:2) | |
13/14 | 16.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 1.krog | Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna trava, 10.08.2013, ob 17.30 | - | Celje | 4:0 | (3:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Mura | 5 : 2 | Gorica |
Aluminij | 2 : 3 | Rudar Velenje |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Maribor |
Koper | 1 : 6 | Triglav Kranj |
Krško | 0 : 3 | Domžale |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
VOC Celje | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |