Sodniki: | Kocbek Tilen (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Matjaš Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Izak Silvo |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | VOC Celje |
N |
Gorica | 2 : 2 | Aluminij |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Krško |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 29 | 8 | 10 | 11 | 40 | ||
Olimpija Ljubljana | 29 | 11 | 10 | 8 | 51 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 14 | 6 | 7 | 1 | 25 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 1 | 7 | 6 | 17 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 15 | 2 | 3 | 10 | 15 | ||
Olimpija Ljubljana | 15 | 10 | 3 | 2 | 34 |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.11.2023, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
23/24 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.07.2023, ob 17.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (1:0) |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 27.11.2022, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 3:2 | (1:0) |
22/23 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.08.2022, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 08.05.2022, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2, 30.10.2021, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.10.2020, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 13.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 13.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 27.10.2018, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 3:3 | (2:1) |
17/18 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 6:1 | (3:0) |
17/18 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 13.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 21.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 16.30 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 3:3 | (2:1) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 1:1 | (1:1) |
15/16 | 16.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:4 | (1:2) | |
15/16 | 1.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 18.40 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 27.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 17.00 | - | Aluminij | 4:3 | (1:1) | |
14/15 | 12.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (0:1) | |
13/14 | 29.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 12.00 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 14.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (2:0) | |
12/13 | 22.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 15.00 | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) | |
12/13 | 7.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) | |
11/12 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:0) | |
11/12 | 1.krog | Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 18.00 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
10/11 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) | |
10/11 | 3.krog | Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:3 | (1:1) | |
09/10 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
09/10 | 3.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
25. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Interblock | 1 : 5 | Gorica |
Domžale | 4 : 0 | VOC Celje |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Drava Dakinda Ptuj |
Krško | 1 : 9 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |