Sodniki: | Janžekovič Borut (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč) |
Delegat: | Antolin Rudi |
Št. gledalcev: | 100 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 1 : 3 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Domžale |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
N |
Gorica | 0 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 23 | 12 | 1 | 10 | 41 | ||
Bravo | 23 | 10 | 1 | 12 | 35 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 11 | 7 | 1 | 3 | 21 | ||
Bravo | 11 | 3 | 1 | 7 | 13 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 12 | 5 | 0 | 7 | 20 | ||
Bravo | 12 | 7 | 0 | 5 | 22 |
21/22 | 20.krog | Kranj, Športni center Kranj, 10.04.2022, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Bravo | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 27.10.2021, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:1) |
20/21 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 26.05.2021, ob 15.30 | Bravo Mastercard | - | Triglav Kranj | 1:4 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:0) |
19/20 | 3.krog | Kranj, Športni center Kranj, 31.08.2019, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | Bravo | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Bravo | 0:3 | (0:2) |
18/19 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 12.00 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) |
17/18 | 19.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 14.30 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 3:0 | (2:0) |
16/17 | 18.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 02.04.2017, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:2) |
16/17 | 5.krog | Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30 | NOGA Triglav | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 12.12.2015, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (0:0) | |
15/16 | 4.krog | Kranj, SC Kranj-umetna trava, 30.08.2015, ob 12.00 | - | Bravo | 2:1 | (1:0) | |
14/15 | 25.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 25.04.2015, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 10.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.10.2014, ob 15.00 | - | Bravo | 1:2 | (1:0) | |
13/14 | 26.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.05.2014, ob 17.00 | - | Bravo | 2:0 | (0:0) | |
13/14 | 11.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 12.10.2013, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:0) | |
12/13 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 20.04.2013, ob 16.00 | - | Bravo | 3:2 | (1:0) | |
12/13 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 15.09.2012, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 2:5 | (1:3) | |
11/12 | 18.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 03.03.2012, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 4:1 | (3:1) | |
11/12 | 3.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 23.08.2011, ob 18.30 | - | Bravo | 4:0 | (1:0) | |
10/11 | 16.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.02.2011, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 3:1 | (3:1) | |
10/11 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 14.08.2010, ob 18.00 | - | Bravo | 2:0 | (1:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
VOC Celje | 6 : 0 | Krško |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
Gorica | 1 : 3 | Domžale |
Maribor | 7 : 0 | Interblock |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |