Sodniki: | Golob Janko (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 180 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 7 : 0 | Interblock |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 6 : 1 | Krško |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Krško |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 28 | 13 | 5 | 10 | 55 | ||
Olimpija Ljubljana | 28 | 10 | 5 | 13 | 43 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 14 | 8 | 3 | 3 | 32 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 3 | 3 | 8 | 17 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 14 | 5 | 2 | 7 | 23 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 7 | 2 | 5 | 26 |
23/24 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 08.12.2023, ob 16.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
23/24 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 11.08.2023, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 03.05.2023, ob 17.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:4 | (1:1) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.10.2022, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 15.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.02.2022, ob 14.30 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 15.09.2021, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 2:1 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2020, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 5:1 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2019, ob 15.30 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:1) |
18/19 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 13.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2018, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 16.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 04.04.2018, ob 16.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.09.2017, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 1:2 | (0:1) |
16/17 | 26.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 26.05.2017, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 4:3 | (1:1) |
16/17 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2016, ob 14.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:2) |
15/16 | 18.krog | Ljubljana, ŠC Jama Bežigrad, 29.11.2015, ob 13.30 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 3.krog | Jarenina, Jarenina-Športni park Jarenina, 15.08.2015, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 24.krog | Ljubljana, Šp Kodeljevo umetna treva, 19.04.2015, ob 10.00 | - | Maribor | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 9.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 27.09.2014, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (2:1) | |
13/14 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) | |
13/14 | 5.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 31.08.2013, ob 13.00 | - | Maribor | 3:2 | (2:1) | |
12/13 | 27.krog | Ljubljana, ŠRC Stožice, 26.05.2013, ob 15.00 | - | Maribor | 3:1 | (2:0) | |
12/13 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.11.2012, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) | |
11/12 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 31.03.2012, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) | |
11/12 | 7.krog | Ljubljana, ŠC ŽAK-naravna trava, 28.09.2011, ob 16.00 | - | Maribor | 3:2 | (1:2) | |
10/11 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.02.2011, ob 13.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) | |
10/11 | 1.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 14.08.2010, ob 18.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:0) | |
09/10 | 21.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 28.03.2010, ob 15.00 | - | Maribor | 1:1 | (0:1) | |
09/10 | 6.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.09.2009, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 8:0 | (2:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 0 : 0 | Krško |
Interblock | 3 : 3 | Aluminij |
Gorica | 1 : 5 | Mura |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 2 | VOC Celje |
Bravo Publikum | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |