Sodniki: | Šašivarević Ermin (glavni sodnik), Plavše Timotej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč) |
Delegat: | Kokolj Andrej |
Št. gledalcev: | 50 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | VOC Celje |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Domžale |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 9 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 4 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 13 | 9 | 3 | 1 | 40 | ||
Mura | 13 | 1 | 3 | 9 | 17 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | ||
Mura | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | ||
Mura | 7 | 0 | 2 | 5 | 10 |
23/24 | 18.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 08.12.2023, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 2:2 | (1:2) |
23/24 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 11.08.2023, ob 17.30 | Mura | - | Domžale | 3:3 | (1:0) |
22/23 | 18.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 11.03.2023, ob 15.30 | Domžale | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 5.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 28.08.2022, ob 13.30 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (1:2) |
21/22 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.12.2021, ob 12.00 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 27.10.2021, ob 14.00 | Domžale | - | Mura | 8:0 | (4:0) |
20/21 | 12.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 16.05.2021, ob 16.00 | Mura | - | Domžale | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 15.00 | Mura | - | Domžale | 2:2 | (2:1) |
19/20 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 31.08.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 3:1 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 25.05.2019, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 13.30 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (2:0) |
17/18 | 24.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.05.2018, ob 17.30 | Mura | - | Domžale | 0:3 | (0:3) |
17/18 | 11.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.11.2017, ob 14.00 | Domžale | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Interblock | 1 : 1 | VOC Celje |
Krško | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Domžale | 4 : 2 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |