Sodniki: | Medvešček Blaž (glavni sodnik), Štrajhar Primož (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 120 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 4 | Mura |
P |
VOC Celje | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 7 : 0 | Interblock |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 6 : 1 | Krško |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 14 | 0 | 1 | 13 | 9 | ||
Maribor | 14 | 13 | 1 | 0 | 43 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | ||
Maribor | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | ||
Maribor | 7 | 7 | 0 | 0 | 25 |
23/24 | 22.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.03.2024, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 2:6 | (0:4) |
23/24 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 01.09.2023, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 21.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 4:0 | (2:0) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.10.2022, ob 15.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 24.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.05.2022, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.10.2021, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:2 | (0:2) |
20/21 | 1.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 5:2 | (3:1) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 13.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 1:2 | (1:1) |
18/19 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30 | Maribor | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) |
18/19 | 7.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 1:1 | (0:0) |
14/15 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 4:1 | (3:0) | |
14/15 | 3.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 17.30 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 17.00 | - | ND Ilirija | 7:1 | (1:1) | |
13/14 | 12.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 15.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
7. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | VOC Celje |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Maribor |
Aluminij | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Domžale | 2 : 0 | Interblock |
Krško | 1 : 0 | Bravo Publikum |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |