Sodniki: | Veselič Samo (glavni sodnik), Biškup Matej (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 200 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 1 : 3 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | ||
Triglav Kranj | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||
Triglav Kranj | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
Triglav Kranj | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 |
21/22 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 16.04.2022, ob 17.00 | Radomlje | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Kranj, Športni center Kranj, 25.09.2021, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 16.05.2021, ob 12.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (0:1) |
19/20 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Kranj, Športni center Kranj, 30.03.2019, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2018, ob 16.30 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 08.04.2018, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.09.2017, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (1:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Aluminij | 2 : 0 | Interblock |
Mura | 0 : 1 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Maribor |
VOC Celje | 2 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Bravo Publikum |
Krško | 1 : 4 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |