4. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT |  01.09.2018 ob 13.00

Gorica

2 : 1

VOC Celje

Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
P
Gorica 1 : 4 Maribor
Z
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Gorica 3 : 0 Interblock
N
Domžale 1 : 1 Gorica
VOC Celje
Z
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
P
VOC Celje 0 : 2 Domžale
Z
Krško 1 : 2 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 37 18 8 11 78
Celje 37 11 8 18 61
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 19 9 4 6 36
Celje 19 6 4 9 30
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 18 9 4 5 42
Celje 18 5 4 9 31



Vse medsebojne tekme

18/19  4.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 01.09.2018, ob 13.00  Gorica - VOC Celje 2:1  (1:0) 
17/18  23.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 06.05.2018, ob 17.30  Gorica - VOC Celje 0:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Celje, Arena Z'dežele, 14.10.2017, ob 15.00  VOC Celje - Gorica 2:1  (1:0) 
16/17  25.krog  Celje, Skalna klet - naravna trava, 21.05.2017, ob 17.30  VOC Celje - Gorica 1:2  (0:1) 
16/17  12.krog  Športni park Nova Gorica, umetna trava, 29.10.2016, ob 15.00  Gorica - VOC Celje 3:0  (2:0) 
15/16  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.12.2015, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
15/16  1.krog  Nova Gorica, Športni park-glavno igrišče, 09.08.2015, ob 18.00  - 2:3  (0:3) 
14/15  23.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 11.04.2015, ob 16.00  - 3:2  (2:1) 
14/15  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.09.2014, ob 17.30  - 3:3  (1:2) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00  - 1:2  (0:0) 
13/14  5.krog  Nova Gorica, Špoortni park-umetna trava, 11.09.2013, ob 17.30  - 3:4  (3:2) 
12/13  18.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 17.03.2013, ob 15.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.08.2012, ob 20.00  - 0:4  (0:2) 
11/12  30.krog  Nova Gorica, Športni park, 16.06.2012, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  15.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 19.11.2011, ob 13.30  - 2:2  (0:2) 
10/11  28.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.06.2011, ob 16.30  - 1:4  (0:2) 
10/11  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.11.2010, ob 14.00  - 3:3  (2:2) 
09/10  29.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 30.05.2010, ob 16.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 14.11.2009, ob 14.00  - 2:3  (1:1) 
08/09  18.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 01.03.2009, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
08/09  3.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 16.08.2008, ob 18.00  - 1:4  (1:2) 
07/08  24.krog  Celje, Olimp, 10.05.2008, ob 16.30  - 3:1  (1:1) 
07/08  11.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 13.10.2007, ob 15.00  - 4:2  (1:1) 
06/07  21.krog  Celje, Štadion Olimp - umetna trava, 14.04.2007, ob 17.00  - 4:3  (2:1) 
06/07  8.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 12.09.2006, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
05/06  21.krog  Nova Goric - umetna trava, 12.04.2006, ob 17.00  - 5:2  (4:1) 
05/06  8.krog  Štadion Skalna klet - Celje, 24.09.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
04/05  14.krog  Nova Gorica, 21.11.2004, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
04/05  1.krog  Skalna klet - Celje, 07.08.2004, ob 17.00  - 1:5  (0:4) 
03/04  20.krog  Skalna klet-Celje, 12.05.2004, ob 16.00  - 4:2  (2:1) 
03/04  7.krog  Nova Gorica, 20.09.2003, ob 16.30  - 2:3  (1:1) 
02/03  14.krog  Na igrišu NK Adria v Mirnu, 09.11.2002, ob 13.00  - 1:2  (1:0) 
02/03  1.krog  Na igrišču NK Olimp, 10.08.2002, ob 17.00  - 1:3  (1:2) 
01/02  14.krog  Nova Gorica, 10.11.2001, ob 13.00  - 1:1  (1:1) 
01/02  1.krog  Celje, NK Olimp, 11.08.2001, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
00/01  18.krog  Nova Gorica, 31.03.2001, ob 15.00  - 0:2  (0:0) 
00/01  5.krog  Celje, Skalna klet, 30.08.2000, ob 17.00  - 1:2  (1:2) 

4. krog
Domžale 1 : 0 Aluminij
Gorica 2 : 1 VOC Celje
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško
Interblock 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Triglav Kranj 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Maribor 3 : 2 Mura
Bravo Publikum 6 : 0 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 15 36
2 Olimpija Ljubljana 15 30
3 Maribor 15 30
4 Aluminij 15 29
5 Bravo Publikum 15 25
6 Krško 15 25
7 VOC Celje 15 24
8 Gorica 15 23
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 15 14
12 Kalcer Radomlje 15 12
13 Drava Dakinda Ptuj 15 10
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Oliver Kregar 11
3. Filip Jauk 9
Dario Kolobarić 9
5. Izidor Erazem Kamšek 8
Edison Destani 8
7. Haris Kadrić 7
Rok Jakomin 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Nino Žugelj 7
Angel Stratorski 7
13. Rok Ferčič 6
Andraž Einsiedler 6
Filip Perčić 6
16. Timotej Rešetič 5
Tadej Pirtovšek 5
18. Luka Černe 4
Goran Trivunović 4
Simon Rogina 4

DELI NA