Sodniki: | Jerič Anže (glavni sodnik), Logar Tadej (1. pomoč), Antolič Jean (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 40 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | VOC Celje |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Domžale |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | VOC Celje |
N |
Gorica | 2 : 2 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 38 | 20 | 4 | 14 | 78 | ||
Aluminij | 38 | 14 | 4 | 20 | 49 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 20 | 11 | 2 | 7 | 42 | ||
Aluminij | 20 | 7 | 2 | 11 | 28 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 18 | 9 | 2 | 7 | 36 | ||
Aluminij | 18 | 7 | 2 | 9 | 21 |
23/24 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.04.2024, ob 17.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
23/24 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 15.09.2023, ob 17.00 | Domžale | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Domžale | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.10.2022, ob 13.30 | Domžale | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 26.krog | Domžale, Športni park Domžale, 21.05.2022, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (0:0) |
21/22 | 13.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 01.12.2021, ob 11.00 | Nova KBM Aluminij | - | Domžale | 1:3 | (0:2) |
20/21 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 22.08.2020, ob 16.30 | Domžale | - | Aluminij | 3:2 | (1:1) |
19/20 | 9.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.03.2019, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.05.2018, ob 17.30 | Aluminij | - | Domžale | 2:3 | (0:1) |
17/18 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 26.08.2017, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 15.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 19.11.2016, ob 14.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:6 | (0:3) |
16/17 | 2.krog | ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 14.08.2016, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 4:2 | (2:0) |
15/16 | 21.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.03.2016, ob 14.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:1) | |
15/16 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00 | - | Domžale | 2:1 | (1:0) | |
14/15 | 26.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.05.2015, ob 13.00 | - | Domžale | 0:5 | (0:0) | |
14/15 | 11.krog | Domžale, Umetna trava, 12.10.2014, ob 14.00 | - | Aluminij | 4:0 | (1:0) | |
13/14 | 24.krog | Domžale, Umetna trava, 19.04.2014, ob 13.00 | - | Aluminij | 4:3 | (2:1) | |
13/14 | 9.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.10.2013, ob 16.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:0) | |
12/13 | 29.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.06.2013, ob 13.00 | - | Domžale | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 14.krog | Domžale, Umetna trava, 17.11.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:2 | (2:0) | |
11/12 | 20.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00 | - | Domžale | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 5.krog | Domžale, Umetna trava, 11.09.2011, ob 16.00 | - | Aluminij | 6:0 | (0:0) | |
10/11 | 26.krog | Domžale, Umetna trava, 22.05.2011, ob 16.00 | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) | |
10/11 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.10.2010, ob 15.00 | - | Domžale | 1:2 | (1:0) | |
09/10 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 28.11.2009, ob 13.30 | - | Domžale | 1:0 | (1:0) | |
09/10 | 1.krog | Ihan, Igrišče v Ihanu, 08.08.2009, ob 18.30 | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) | |
08/09 | 28.krog | Ihan, Ihan, 16.05.2009, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:3 | (1:2) | |
08/09 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.11.2008, ob 14.00 | - | Domžale | 1:4 | (1:1) | |
07/08 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 12.04.2008, ob 16.00 | - | Domžale | 3:1 | (1:1) | |
07/08 | 8.krog | Na igrišču v Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 25.09.2007, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
06/07 | 26.krog | Domžale, Domžale, 18.05.2007, ob 18.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
06/07 | 13.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.30 | - | Domžale | 0:3 | (0:0) | |
05/06 | 15.krog | Kidričevo, 19.11.2005, ob 14.00 | - | Domžale | 4:2 | (2:0) | |
05/06 | 2.krog | Športni park Domžale, 10.08.2005, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:2 | (1:1) | |
04/05 | 20.krog | Domžale, 16.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:3 | (0:3) | |
04/05 | 7.krog | Kidričevo, 11.09.2004, ob 16.30 | - | Domžale | 3:1 | (0:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 0 | Aluminij |
Gorica | 2 : 1 | VOC Celje |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 0 | Krško |
Interblock | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 3 : 2 | Mura |
Bravo Publikum | 6 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |