Sodniki: | Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Zupan Žiga (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: | 100 |
Sava Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Svoboda Ljubljana | 3 : 0 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 0 : 6 | TKK Tolmin |
P |
Adria | 4 : 1 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 1 : 3 | Šenčur |
P |
Slovan | 6 : 0 | Sava Kranj |
Šobec Lesce | |||
---|---|---|---|
N |
Šobec Lesce | 0 : 0 | Eksist Žiri |
P |
Visoko | 1 : 0 | Šobec Lesce |
N |
Šobec Lesce | 1 : 1 | Izola |
N |
Dren Vrhnika | 2 : 2 | Šobec Lesce |
N |
Brda Dobrovo | 0 : 0 | Šobec Lesce |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Sava Kranj | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | ||
NK Lesce | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Sava Kranj | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||
NK Lesce | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Sava Kranj | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | ||
NK Lesce | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
22/23 | 14.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 12.11.2022, ob 13.30 | Sava Kranj | - | NK Lesce | 0:3 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 13.08.2022, ob 17.30 | Šobec Lesce | - | NK Sava Kranj | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 02.04.2022, ob 16.00 | Šobec Lesce | - | NK Sava Kranj | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 5.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 11.09.2021, ob 17.00 | Sava Kranj | - | NK Lesce | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 14.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 15.05.2021, ob 17.00 | Sava Kranj | - | NK Lesce | 0:2 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 29.08.2020, ob 17.00 | Šobec Lesce | - | NK Sava Kranj | 2:3 | (1:1) |
09/10 | 21.krog | Lesce, Na Žagi, 24.04.2010, ob 17.00 | - | NK Sava Kranj | 0:1 | (0:0) | |
09/10 | 8.krog | KRANJ, ŠP Stražišče, 03.10.2009, ob 15.30 | - | NK Lesce | 0:3 | (0:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Brda Dobrovo | 1 : 2 | Šenčur |
Slovan | 0 : 7 | Adria |
Sava Kranj | 0 : 3 | Šobec Lesce |
Eksist Žiri | 0 : 2 | Dren Vrhnika |
Visoko | 1 : 1 | Izola |
Škofja Loka | 0 : 5 | TKK Tolmin |
Fama Vipava | 1 : 1 | Svoboda Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | TKK Tolmin | 26 | 61 | |
2 | Šenčur | 26 | 57 | |
3 | Adria | 26 | 50 | |
4 | Dren Vrhnika | 26 | 50 | |
5 | Svoboda Ljubljana | 26 | 39 | |
6 | Izola | 26 | 39 | |
7 | Fama Vipava | 26 | 33 | |
8 | Brda Dobrovo | 26 | 33 | |
9 | Škofja Loka | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 29 | |
11 | Šobec Lesce | 26 | 29 | |
12 | Eksist Žiri | 26 | 18 | |
13 | Visoko | 26 | 18 | |
14 | Sava Kranj | 26 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Patrik Eler | 16 |
Milan Đajič | 16 | |
3. | Nejc Močnik | 15 |
4. | Blaž Poljanec | 14 |
5. | Filip Škerl | 12 |
Amadej Marinič | 12 | |
Miha Kopatin | 12 | |
8. | Samuel Ebuka Obi | 11 |
Matej Žižmond | 11 | |
10. | Darko Kremenović | 10 |
Franci Perko | 10 | |
12. | Alen Keranović | 9 |
13. | Samo Kokalj | 8 |
Nermin Beganović | 8 | |
Jaka Nežmah | 8 | |
Din Zulić | 8 | |
Tjaš Šifrar | 8 | |
18. | Jaka Krajc | 7 |
Žiga Peršič | 7 | |
20. | Žan Bunić | 6 |