6. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  17.09.2022 ob 16.00

TKK Tolmin

1 : 1

Svoboda Ljubljana


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Logar Tadej (1. pomoč), Zupan Žiga (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 2 : 0 Fama Vipava
Z
Sava Kranj 0 : 6 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 2 : 0 Eksist Žiri
N
Visoko 1 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 2 : 1 Izola
Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 3 : 0 Sava Kranj
Z
Eksist Žiri 1 : 3 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 0 Visoko
P
Izola 2 : 1 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 1 : 0 Dren Vrhnika


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 6 4 2 0 14
NK Svoboda Ljubljana 6 0 2 4 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 2 1 1 0 4
NK Svoboda Ljubljana 2 0 1 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 4 3 1 0 10
NK Svoboda Ljubljana 4 0 1 3 5



Vse medsebojne tekme

22/23  19.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 08.04.2023, ob 16.00  Svoboda Ljubljana - NK Tolmin 1:2  (0:1) 
22/23  6.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 17.09.2022, ob 16.00  TKK Tolmin - NK Svoboda Ljubljana 1:1  (1:0) 
21/22  26.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 28.05.2022, ob 17.00  TKK Tolmin - NK Svoboda Ljubljana 3:0  (3:0) 
21/22  13.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 06.11.2021, ob 14.00  Svoboda Ljubljana - NK Tolmin 0:1  (0:1) 
20/21  13.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 08.05.2021, ob 17.00  Svoboda Ljubljana - NK Tolmin 2:5  (1:2) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 30.08.2019, ob 17.30  Svoboda Ljubljana - NK Tolmin 2:2  (1:1) 

6. krog
Šenčur 1 : 2 Dren Vrhnika
Adria 3 : 0 Šobec Lesce
TKK Tolmin 1 : 1 Svoboda Ljubljana
Brda Dobrovo 1 : 1 Sava Kranj
Fama Vipava 3 : 0 Eksist Žiri
Škofja Loka 2 : 1 Visoko
Slovan 2 : 4 Izola

LESTVICA
1 TKK Tolmin 26 61
2 Šenčur 26 57
3 Adria 26 50
4 Dren Vrhnika 26 50
5 Svoboda Ljubljana 26 39
6 Izola 26 39
7 Fama Vipava 26 33
8 Brda Dobrovo 26 33
9 Škofja Loka 26 29
10 Slovan 26 29
11 Šobec Lesce 26 29
12 Eksist Žiri 26 18
13 Visoko 26 18
14 Sava Kranj 26 14

STRELCI
1. Patrik Eler 16
Milan Đajič 16
3. Nejc Močnik 15
4. Blaž Poljanec 14
5. Filip Škerl 12
Amadej Marinič 12
Miha Kopatin 12
8. Samuel Ebuka Obi 11
Matej Žižmond 11
10. Darko Kremenović 10
Franci Perko 10
12. Alen Keranović 9
13. Samo Kokalj 8
Nermin Beganović 8
Jaka Nežmah 8
Din Zulić 8
Tjaš Šifrar 8
18. Jaka Krajc 7
Žiga Peršič 7
20. Žan Bunić 6

DELI NA