3. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  27.08.2022 ob 17.00

TKK Tolmin

3 : 1

Tinex Šenčur


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč)
Delegat: Mozetič Matjaž
Št. gledalcev: 180

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
Z
Škofja Loka 0 : 5 TKK Tolmin
Z
Fama Vipava 0 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 6 : 0 Sava Kranj
Z
Eksist Žiri 1 : 3 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 6 : 0 Visoko
Tinex Šenčur
Z
Brda Dobrovo 1 : 2 Tinex Šenčur
Z
Slovan 1 : 3 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 2 : 1 Škofja Loka
Z
Fama Vipava 0 : 2 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 2 : 0 Sava Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 10 4 2 4 11
ŠD Šenčur 10 4 2 4 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 6 2 2 2 7
ŠD Šenčur 6 2 2 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 4 2 0 2 4
ŠD Šenčur 4 2 0 2 4



Vse medsebojne tekme

22/23  3.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 27.08.2022, ob 17.00  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 3:1  (2:0) 
21/22  18.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 02.04.2022, ob 16.00  Tinex Šenčur - TKK Tolmin 1:0  (1:0) 
21/22  5.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 11.09.2021, ob 17.00  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 1:1  (1:0) 
20/21  7.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 26.09.2020, ob 16.00  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 0:1  (0:0) 
19/20  14.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 16.11.2019, ob 13.30  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 1:0  (0:0) 
19/20  1.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.08.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - TKK Tolmin 2:3  (1:1) 
08/09  26.krog  Tolmin, Na Brajdi, 30.05.2009, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
08/09  13.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 31.10.2008, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  25.krog  Tolmin, Na Brajdi, 24.05.2008, ob 17.00  - 2:2  (1:0) 
07/08  12.krog  Šenčur, Šenčur, 26.10.2007, ob 19.00  - 0:1  (0:0) 

3. krog
Dren Vrhnika 2 : 1 Fama Vipava
Izola 4 : 1 Sava Kranj
Visoko 0 : 2 Eksist Žiri
Adria 3 : 1 Brda Dobrovo
TKK Tolmin 3 : 1 Tinex Šenčur
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Slovan
Šobec Lesce 2 : 2 Škofja Loka

LESTVICA
1 TKK Tolmin 14 33
2 Dren Vrhnika 14 32
3 Tinex Šenčur 14 32
4 Adria 14 30
5 Svoboda Ljubljana 14 23
6 Fama Vipava 14 19
7 Šobec Lesce 14 19
8 Škofja Loka 14 19
9 Izola 14 17
10 Brda Dobrovo 14 13
11 Eksist Žiri 14 13
12 Visoko 14 7
13 Sava Kranj 14 7
14 Slovan 14 4

STRELCI
1. Filip Škerl 12
2. Alen Keranović 7
Amadej Marinič 7
Miha Kopatin 7
5. Jaka Nežmah 6
Blaž Poljanec 6
7. Samo Kokalj 5
Luka Rutar 5
Nejc Močnik 5
Franci Perko 5
Žan Bunić 5
Rok Mlakar 5
Žiga Peršič 5
14. Jovan Koprivica 4
Samuel Ebuka Obi 4
Žan Hudin 4
Kristian Dakič 4
Mateo Klarić 4
Matej Žižmond 4
Nejc Kolman 4

DELI NA