2. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  19.08.2022 ob 19.30

Tinex Šenčur

0 : 0

Adria


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Alijagić Isak (1. pomoč), Olenik Alen (2. pomoč)
Delegat: Antolin Rudi
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
Z
Izola 0 : 1 Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 1 : 2 Dren Vrhnika
Z
Šobec Lesce 3 : 4 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Svoboda Ljubljana
P
TKK Tolmin 3 : 1 Tinex Šenčur
Adria
Z
Dren Vrhnika 1 : 2 Adria
Z
Adria 3 : 0 Šobec Lesce
P
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Adria
Z
Adria 2 : 1 TKK Tolmin
Z
Adria 3 : 1 Brda Dobrovo


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 11 9 1 1 25
ND Adria 11 1 1 9 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 6 5 1 0 16
ND Adria 6 0 1 5 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 5 4 0 1 9
ND Adria 5 1 0 4 4



Vse medsebojne tekme

22/23  2.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 19.08.2022, ob 19.30  Tinex Šenčur - Adria 0:0  (0:0) 
21/22  26.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 27.05.2022, ob 19.00  Tinex Šenčur - Adria 5:0  (3:0) 
21/22  13.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 06.11.2021, ob 14.00  Adria - Tinex Šenčur 1:3  (0:1) 
20/21  5.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 12.09.2020, ob 16.00  Adria - Tinex Šenčur 0:3  (0:2) 
19/20  7.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 27.09.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - Adria 1:0  (1:0) 
08/09  19.krog  MIREN, PRI ŠTANTU, 11.04.2009, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
08/09  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 11.09.2008, ob 19.00  - 3:1  (1:1) 
07/08  24.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 16.05.2008, ob 19.00  - 4:2  (1:1) 
07/08  11.krog  Miren, Miren, 20.10.2007, ob 15.00  - 1:2  (0:0) 
04/05  14.krog  Senčur, 18.03.2005, ob 19,00  - 3:0  (2:0) 
04/05  1.krog  Miren pri Gorici, 15.08.2004, ob 17,00  - 2:0  (1:0) 

2. krog
Tinex Šenčur 0 : 0 Adria
Eksist Žiri 2 : 0 Izola
Sava Kranj 0 : 3 Dren Vrhnika
Škofja Loka 1 : 0 Svoboda Ljubljana
Slovan 1 : 1 TKK Tolmin
Brda Dobrovo 4 : 2 Visoko
Fama Vipava 1 : 1 Šobec Lesce

LESTVICA
1 Dren Vrhnika 7 16
2 TKK Tolmin 7 14
3 Adria 7 14
4 Izola 7 13
5 Tinex Šenčur 7 13
6 Svoboda Ljubljana 7 13
7 Škofja Loka 7 9
8 Eksist Žiri 7 9
9 Fama Vipava 7 8
10 Šobec Lesce 7 6
11 Sava Kranj 7 6
12 Brda Dobrovo 7 5
13 Slovan 7 3
14 Visoko 7 3

STRELCI
1. Filip Škerl 5
2. Kristian Dakič 4
Žan Hudin 4
Miha Kopatin 4
Nejc Močnik 4
6. Luka Hvasti 3
Jaka Nežmah 3
Boštjan Frelih 3
Darko Kremenović 3
Patrik Eler 3
Samo Kokalj 3
Blaž Poljanec 3
Amadej Marinič 3
Luka Rutar 3
15. Mateo Klarić 2
Žan Poljanšek 2
Jaka Krajc 2
Adem Zyba 2
Jure Bužinel 2
Klavdij Šmid 2

DELI NA