1. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  13.08.2022 ob 17.30

Svoboda Ljubljana

3 : 2

Fama Vipava


Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Stančin Marko
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 1 : 0 Brda Dobrovo
N
TKK Tolmin 1 : 1 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Adria
P
Tinex Šenčur 1 : 0 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Slovan
Fama Vipava
Z
Brda Dobrovo 0 : 2 Fama Vipava
Z
Sava Kranj 0 : 1 Fama Vipava
Z
Fama Vipava 3 : 0 Eksist Žiri
N
Visoko 2 : 2 Fama Vipava
P
Fama Vipava 0 : 1 Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 6 2 2 2 8
NK Vipava 6 2 2 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 4 2 1 1 7
NK Vipava 4 1 1 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 2 0 1 1 1
NK Vipava 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

22/23  1.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 13.08.2022, ob 17.30  Svoboda Ljubljana - Fama Vipava 3:2  (1:1) 
21/22  22.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 30.04.2022, ob 16.00  Fama Vipava - Svoboda Ljubljana 2:0  (1:0) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 09.10.2021, ob 15.00  Svoboda Ljubljana - Fama Vipava 0:3  (0:1) 
20/21  18.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr., 02.06.2021, ob 17.00  Svoboda Ljubljana - Fama Vipava 1:1  (1:0) 
20/21  2.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 22.08.2020, ob 17.00  Svoboda Ljubljana - Fama Vipava 3:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 08.09.2019, ob 17.00  Fama Vipava - Svoboda Ljubljana 1:1  (0:1) 

1. krog
Tinex Šenčur 3 : 0 Brda Dobrovo
Adria 2 : 2 Slovan
TKK Tolmin 3 : 1 Škofja Loka
Svoboda Ljubljana 3 : 2 Fama Vipava
Šobec Lesce 1 : 1 Sava Kranj
Dren Vrhnika 4 : 0 Eksist Žiri
Izola 0 : 0 Visoko

LESTVICA
1 Adria 8 17
2 TKK Tolmin 8 17
3 Dren Vrhnika 8 16
4 Tinex Šenčur 8 16
5 Svoboda Ljubljana 7 13
6 Izola 8 13
7 Eksist Žiri 8 12
8 Fama Vipava 8 11
9 Škofja Loka 7 9
10 Šobec Lesce 7 6
11 Sava Kranj 7 6
12 Brda Dobrovo 8 5
13 Slovan 8 3
14 Visoko 8 3

STRELCI
1. Filip Škerl 6
2. Samo Kokalj 5
3. Patrik Eler 4
Luka Rutar 4
Kristian Dakič 4
Žan Hudin 4
Nejc Močnik 4
Miha Kopatin 4
9. Luka Hvasti 3
Jaka Nežmah 3
Darko Kremenović 3
Boštjan Frelih 3
Blaž Poljanec 3
Amadej Marinič 3
15. Mateo Klarić 2
Adem Zyba 2
Klavdij Šmid 2
Nermin Beganović 2
Matej Žižmond 2
Jure Bužinel 2

DELI NA