25. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  22.05.2022 ob 17.00

Svoboda Ljubljana

0 : 4

Brinje Grosuplje


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Antolič Jean (2. pomoč)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Svoboda Ljubljana
P
TKK Tolmin 3 : 0 Svoboda Ljubljana
P
Svoboda Ljubljana 0 : 4 Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 1 : 0 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Eksist Žiri
P
Fama Vipava 2 : 0 Svoboda Ljubljana
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Šobec Lesce
Z
Svoboda Ljubljana 0 : 4 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Elta Izola
Z
Sava Kranj 0 : 5 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 10 : 0 Postojna


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 5 1 0 4 5
NK Brinje-Grosuplje 5 4 0 1 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 3 1 0 2 5
NK Brinje-Grosuplje 3 2 0 1 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 2 0 0 2 0
NK Brinje-Grosuplje 2 2 0 0 6



Vse medsebojne tekme

21/22  25.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 22.05.2022, ob 17.00  Svoboda Ljubljana - NK Brinje-Grosuplje 0:4  (0:2) 
21/22  12.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.10.2021, ob 15.00  Brinje Grosuplje - NK Svoboda Ljubljana 3:0  (2:0) 
20/21  20.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 09.06.2021, ob 17.00  Svoboda Ljubljana - NK Brinje-Grosuplje 1:6  (0:3) 
20/21  1.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 16.08.2020, ob 17.00  Brinje Grosuplje - NK Svoboda Ljubljana 3:0  (2:0) 
19/20  13.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 09.11.2019, ob 14.00  Svoboda Ljubljana - NK Brinje-Grosuplje 4:1  (2:0) 

25. krog
Sava Kranj 1 : 3 Slovan
Šobec Lesce 0 : 2 Tinex Šenčur
Adria 2 : 1 Eksist Žiri
Elta Izola 0 : 1 TKK Tolmin
Postojna 3 : 10 Brda
Fama Vipava 2 : 0 Arol Škofja Loka
Svoboda Ljubljana 0 : 4 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 26 65
2 Tinex Šenčur 26 57
3 Fama Vipava 26 52
4 TKK Tolmin 26 51
5 Elta Izola 26 47
6 Šobec Lesce 26 39
7 Slovan 26 36
8 Sava Kranj 26 31
9 Arol Škofja Loka 26 31
10 Adria 26 27
11 Eksist Žiri 26 25
12 Brda 26 22
13 Svoboda Ljubljana 26 16
14 Postojna 26 10

STRELCI
1. Samo Kokalj 30
2. Grega Debenjak 23
3. Rok Mlakar 12
Kristian Dakič 12
Miha Kopatin 12
Romario Cekaj 12
7. Matej Čož 11
Milan Đajič 11
9. Kevin Tomšič 10
Tilen Leban 10
Anej Kmetič 10
Jaka Krajc 10
Ladislav Stanko 10
Matej Žižmond 10
Bine Kavčič 10
16. Tjaš Šifrar 9
Luka Hvasti 9
18. Fabio Barbosa Falcao 8
Alen Keranović 8
Blaž Poljanec 8

DELI NA