Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Vidergar Matej (2. pomoč) |
Delegat: | Radovanović Mijat |
Št. gledalcev: | 100 |
Elta Izola | |||
---|---|---|---|
N |
Slovan | 2 : 2 | Elta Izola |
P |
Elta Izola | 0 : 1 | TKK Tolmin |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Elta Izola |
N |
Elta Izola | 2 : 2 | Tinex Šenčur |
P |
Eksist Žiri | 2 : 1 | Elta Izola |
Šobec Lesce | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Šobec Lesce |
P |
Šobec Lesce | 0 : 2 | Tinex Šenčur |
N |
Eksist Žiri | 0 : 0 | Šobec Lesce |
P |
Šobec Lesce | 1 : 2 | Fama Vipava |
P |
Adria | 2 : 0 | Šobec Lesce |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MNK Izola | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | ||
NK Lesce | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MNK Izola | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | ||
NK Lesce | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MNK Izola | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | ||
NK Lesce | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 |
23/24 | 17.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 23.03.2024, ob 15.00 | Šobec Lesce | - | MNK Izola | 2:3 | (0:1) |
23/24 | 4.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 09.09.2023, ob 16.30 | Izola | - | NK Lesce | 5:0 | (4:0) |
22/23 | 24.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 13.05.2023, ob 17.30 | Šobec Lesce | - | MNK Izola | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 11.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 22.10.2022, ob 15.00 | Izola | - | NK Lesce | 1:2 | (0:2) |
21/22 | 19.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 09.04.2022, ob 16.00 | Elta Izola | - | NK Lesce | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 6.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 18.09.2021, ob 16.00 | Šobec Lesce | - | MNK Izola | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 6.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 19.09.2020, ob 16.00 | Elta Izola | - | NK Lesce | 2:0 | (1:0) |
19. krog | ||
---|---|---|
Sava Kranj | 3 : 6 | Adria |
Slovan | 0 : 3 | Tinex Šenčur |
TKK Tolmin | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Elta Izola | 2 : 0 | Šobec Lesce |
Postojna | 1 : 3 | Fama Vipava |
Brda | 1 : 1 | Eksist Žiri |
Svoboda Ljubljana | 0 : 2 | Arol Škofja Loka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 65 | |
2 | Tinex Šenčur | 26 | 57 | |
3 | Fama Vipava | 26 | 52 | |
4 | TKK Tolmin | 26 | 51 | |
5 | Elta Izola | 26 | 47 | |
6 | Šobec Lesce | 26 | 39 | |
7 | Slovan | 26 | 36 | |
8 | Sava Kranj | 26 | 31 | |
9 | Arol Škofja Loka | 26 | 31 | |
10 | Adria | 26 | 27 | |
11 | Eksist Žiri | 26 | 25 | |
12 | Brda | 26 | 22 | |
13 | Svoboda Ljubljana | 26 | 16 | |
14 | Postojna | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Samo Kokalj | 30 |
2. | Grega Debenjak | 23 |
3. | Kristian Dakič | 12 |
Rok Mlakar | 12 | |
Miha Kopatin | 12 | |
Romario Cekaj | 12 | |
7. | Matej Čož | 11 |
Milan Đajič | 11 | |
9. | Tilen Leban | 10 |
Ladislav Stanko | 10 | |
Jaka Krajc | 10 | |
Bine Kavčič | 10 | |
Matej Žižmond | 10 | |
Kevin Tomšič | 10 | |
Anej Kmetič | 10 | |
16. | Tjaš Šifrar | 9 |
Luka Hvasti | 9 | |
18. | Blaž Poljanec | 8 |
Alen Keranović | 8 | |
Fabio Barbosa Falcao | 8 |