11. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  23.10.2021 ob 15.00

Sava Kranj

3 : 2

TKK Tolmin


Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Sava Kranj
N
Brda 2 : 2 Sava Kranj
P
Sava Kranj 1 : 3 Slovan
N
TKK Tolmin 5 : 5 Sava Kranj
P
Sava Kranj 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 7 : 2 Sava Kranj
TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Z
Elta Izola 0 : 1 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 5 : 5 Sava Kranj
Z
Postojna 0 : 3 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 2 : 0 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Sava Kranj 11 3 5 3 19
NK Tolmin 11 3 5 3 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Sava Kranj 5 2 1 2 9
NK Tolmin 5 2 1 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Sava Kranj 6 1 4 1 10
NK Tolmin 6 1 4 1 13



Vse medsebojne tekme

21/22  24.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 14.05.2022, ob 17.00  TKK Tolmin - Sava Kranj 5:5  (1:4) 
21/22  11.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 23.10.2021, ob 15.00  Sava Kranj - TKK Tolmin 3:2  (2:1) 
20/21  19.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 05.06.2021, ob 17.00  Sava Kranj - TKK Tolmin 2:4  (1:1) 
20/21  12.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 01.05.2021, ob 17.00  TKK Tolmin - Sava Kranj 1:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 07.09.2019, ob 17.00  TKK Tolmin - Sava Kranj 2:2  (1:1) 
13/14  25.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 31.05.2014, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
13/14  12.krog  Tolmin, Brajda, 09.11.2013, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
09/10  22.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 09.05.2010, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  9.krog  Tolmin, brajda, 10.10.2009, ob 15.30  - 4:0  (1:0) 
08/09  22.krog  Tolmin, Na Brajdi, 02.05.2009, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
08/09  9.krog  STRAŽIŠČE, ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE, 04.10.2008, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

11. krog
Sava Kranj 3 : 2 TKK Tolmin
Svoboda Ljubljana 1 : 4 Tinex Šenčur
Šobec Lesce 3 : 0 Eksist Žiri
Adria 0 : 2 Fama Vipava
Brda 2 : 2 Arol Škofja Loka
Elta Izola 0 : 2 Brinje Grosuplje
Postojna 0 : 3 Slovan

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 26 65
2 Tinex Šenčur 26 57
3 Fama Vipava 26 52
4 TKK Tolmin 26 51
5 Elta Izola 26 47
6 Šobec Lesce 26 39
7 Slovan 26 36
8 Arol Škofja Loka 26 31
9 Sava Kranj 26 31
10 Adria 26 27
11 Eksist Žiri 26 25
12 Brda 26 22
13 Svoboda Ljubljana 26 16
14 Postojna 26 10

STRELCI
1. Samo Kokalj 30
2. Grega Debenjak 23
3. Kristian Dakič 12
Rok Mlakar 12
Miha Kopatin 12
Romario Cekaj 12
7. Matej Čož 11
Milan Đajič 11
9. Tilen Leban 10
Ladislav Stanko 10
Jaka Krajc 10
Bine Kavčič 10
Matej Žižmond 10
Kevin Tomšič 10
Anej Kmetič 10
16. Tjaš Šifrar 9
Luka Hvasti 9
18. Blaž Poljanec 8
Alen Keranović 8
Fabio Barbosa Falcao 8

DELI NA