4. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  04.09.2021 ob 17.00

Svoboda Ljubljana

2 : 0

Sava Kranj


Sodniki: Šepec Anže (glavni sodnik), Boškič Andrej (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Svoboda Ljubljana
P
TKK Tolmin 3 : 0 Svoboda Ljubljana
P
Svoboda Ljubljana 0 : 4 Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 1 : 0 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Eksist Žiri
P
Fama Vipava 2 : 0 Svoboda Ljubljana
Sava Kranj
N
Brda 2 : 2 Sava Kranj
P
Sava Kranj 1 : 3 Slovan
N
TKK Tolmin 5 : 5 Sava Kranj
P
Sava Kranj 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 7 : 2 Sava Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 5 4 0 1 10
NK Sava Kranj 5 1 0 4 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 2 2 0 0 5
NK Sava Kranj 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Svoboda Ljubljana 3 2 0 1 5
NK Sava Kranj 3 1 0 2 3



Vse medsebojne tekme

21/22  17.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 27.03.2022, ob 15.00  Sava Kranj - Svoboda Ljubljana 1:0  (1:0) 
21/22  4.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 04.09.2021, ob 17.00  Svoboda Ljubljana - Sava Kranj 2:0  (0:0) 
20/21  5.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 12.09.2020, ob 16.00  Sava Kranj - Svoboda Ljubljana 2:3  (1:1) 
19/20  14.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.30  Sava Kranj - Svoboda Ljubljana 0:2  (0:1) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 17.08.2019, ob 17.30  Svoboda Ljubljana - Sava Kranj 3:1  (2:1) 

4. krog
Tinex Šenčur 1 : 1 Brinje Grosuplje
Adria 0 : 1 Brda
Svoboda Ljubljana 2 : 0 Sava Kranj
Arol Škofja Loka 0 : 0 Elta Izola
Šobec Lesce 2 : 0 Postojna
Eksist Žiri 2 : 4 TKK Tolmin
Fama Vipava 2 : 1 Slovan

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 26 65
2 Tinex Šenčur 26 57
3 Fama Vipava 26 52
4 TKK Tolmin 26 51
5 Elta Izola 26 47
6 Šobec Lesce 26 39
7 Slovan 26 36
8 Arol Škofja Loka 26 31
9 Sava Kranj 26 31
10 Adria 26 27
11 Eksist Žiri 26 25
12 Brda 26 22
13 Svoboda Ljubljana 26 16
14 Postojna 26 10

STRELCI
1. Samo Kokalj 30
2. Grega Debenjak 23
3. Kristian Dakič 12
Rok Mlakar 12
Miha Kopatin 12
Romario Cekaj 12
7. Matej Čož 11
Milan Đajič 11
9. Tilen Leban 10
Ladislav Stanko 10
Jaka Krajc 10
Bine Kavčič 10
Matej Žižmond 10
Kevin Tomšič 10
Anej Kmetič 10
16. Tjaš Šifrar 9
Luka Hvasti 9
18. Blaž Poljanec 8
Alen Keranović 8
Fabio Barbosa Falcao 8

DELI NA