3. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo |  28.08.2021 ob 17.00

Slovan

2 : 2

Adria


Sodniki: Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Krsnik Luka (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč)
Delegat: Drečnik Davor
Št. gledalcev: 65

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Slovan
Z
Svoboda Ljubljana 1 : 5 Slovan
P
Elta Izola 4 : 1 Slovan
Z
Slovan 1 : 0 Sava Kranj
Z
Postojna 0 : 3 Slovan
N
Slovan 1 : 1 Brda
Adria
P
Adria 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Adria 1 : 3 Tinex Šenčur
P
Eksist Žiri 2 : 0 Adria
P
Adria 0 : 2 Fama Vipava
P
Arol Škofja Loka 2 : 0 Adria


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 11 6 3 2 18
ND Adria 11 2 3 6 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 6 3 3 0 11
ND Adria 6 0 3 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 5 3 0 2 7
ND Adria 5 2 0 3 6



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 28.08.2021, ob 17.00  Slovan - Adria 2:2  (1:2) 
08/09  18.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 04.04.2009, ob 16.00  - 2:1  (0:1) 
08/09  5.krog  Miren, 06.09.2008, ob 17.00  - 0:3  (0:0) 
07/08  21.krog  Miren, Miren, 26.04.2008, ob 17.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  8.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 29.09.2007, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
06/07  14.krog  Lj-Kodeljevo, Lj-Kodeljevo, 11.11.2006, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  1.krog  Miren, Miren, 13.08.2006, ob 17.00  - 1:2  (1:1) 
05/06  15.krog  LJUBLJANA, 25.03.2006, ob 13.00  - 3:1  (2:1) 
05/06  2.krog  MIREN, 21.08.2005, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
04/05  23.krog  Ljubljana, 22.05.2005, ob 17,00  - 0:0  (0:0) 
04/05  10.krog  Miren pri Gorici, 17.10.2004, ob 15,00  - 1:2  (1:1) 

3. krog
Tinex Šenčur 5 : 0 Arol Škofja Loka
Brinje Grosuplje 4 : 0 Eksist Žiri
TKK Tolmin 0 : 0 Fama Vipava
Slovan 2 : 2 Adria
Sava Kranj 0 : 4 Elta Izola
Brda 2 : 0 Šobec Lesce
Postojna 4 : 1 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 14 31
2 TKK Tolmin 14 31
3 Fama Vipava 14 29
4 Tinex Šenčur 14 28
5 Šobec Lesce 14 27
6 Elta Izola 14 24
7 Sava Kranj 14 19
8 Slovan 14 17
9 Arol Škofja Loka 14 16
10 Eksist Žiri 14 13
11 Brda 14 10
12 Svoboda Ljubljana 14 9
13 Postojna 14 9
14 Adria 14 8

STRELCI
1. Samo Kokalj 15
Grega Debenjak 15
3. Miha Kopatin 10
4. Ibrahim Arafat Mensah 7
Ladislav Stanko 7
Anej Kmetič 7
7. Kevin Tomšič 6
Bine Kavčič 6
Domen Klančnik 6
Jaka Štromajer 6
Žan Černivec 6
Luka Hvasti 6
Rok Mlakar 6
14. Romario Cekaj 5
Žiga Opara 5
Blaž Poljanec 5
Tilen Leban 5
Tjaš Šifrar 5
19. Anže Šparovec 4
Izidor Erazem Kamšek 4

DELI NA