18. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  02.06.2021 ob 17.00

TKK Tolmin

5 : 1

Arol Škofja Loka


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kužnik Marjan (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč)
Delegat: Kogej Milan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 2 : 0 Adria
Z
Sava Kranj 2 : 4 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 5 : 1 Arol Škofja Loka
P
Žiri 1 : 0 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 6 : 0 Šobec Lesce
Arol Škofja Loka
N
Šobec Lesce 2 : 2 Arol Škofja Loka
Z
Arol Škofja Loka 5 : 1 Zagorje
P
TKK Tolmin 5 : 1 Arol Škofja Loka
N
Arol Škofja Loka 1 : 1 Adria
P
Sava Kranj 2 : 0 Arol Škofja Loka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 2 2 0 0 8
Ločan Škofja Loka 2 0 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 2 2 0 0 8
Ločan Škofja Loka 2 0 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 0 0 0 0 0
Ločan Škofja Loka 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

20/21  18.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 02.06.2021, ob 17.00  TKK Tolmin - Arol Škofja Loka 5:1  (4:0) 
20/21  1.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 15.08.2020, ob 17.00  TKK Tolmin - Škofja Loka 3:1  (2:1) 

18. krog
Svoboda Ljubljana 1 : 1 Fama Vipava
Ilirija 1911 3 : 1 Tinex Šenčur
Elta Izola 4 : 1 Brinje Grosuplje
Zagorje 0 : 4 Žiri
TKK Tolmin 5 : 1 Arol Škofja Loka
Adria 0 : 3 Sava Kranj

LESTVICA
1 Ilirija 1911 19 52
2 Elta Izola 19 42
3 Tinex Šenčur 19 34
4 Brinje Grosuplje 19 33
5 Fama Vipava 19 29
6 Postojna 19 25
7 Svoboda Ljubljana 19 22
8 TKK Tolmin 19 35
9 Žiri 19 26
10 Adria 19 24
11 Sava Kranj 19 23
12 Arol Škofja Loka 19 17
13 Šobec Lesce 19 11
14 Zagorje 19 3

STRELCI
1. Dejan Djermanović 16
2. Aleksandar Đokić 13
3. Ladislav Stanko 12
Matej Žižmond 12
5. Milan Đajič 11
Grega Debenjak 11
7. Tomaž Rodica 10
Samo Kokalj 10
Jaka Štromajer 10
10. Goran Trivunović 9
11. Izidor Erazem Kamšek 8
Ermin Čamdžić 8
Lan Piskule 8
Armin Pašić 8
15. Kristjan Sredojević 7
Al Mahič 7
17. Bine Kavčič 6
Jan Koblar 6
Nermin Beganović 6
Boštjan Frelih 6

DELI NA