Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Pantić Saša (2. pomoč) |
Delegat: | Antolin Rudi |
Št. gledalcev: | 1 |
Arol Škofja Loka | |||
---|---|---|---|
N |
Šobec Lesce | 2 : 2 | Arol Škofja Loka |
Z |
Arol Škofja Loka | 5 : 1 | Zagorje |
P |
TKK Tolmin | 5 : 1 | Arol Škofja Loka |
N |
Arol Škofja Loka | 1 : 1 | Adria |
P |
Sava Kranj | 2 : 0 | Arol Škofja Loka |
Elta Izola | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Elta Izola |
Z |
Elta Izola | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Tinex Šenčur | 1 : 2 | Elta Izola |
N |
Elta Izola | 0 : 0 | Fama Vipava |
Z |
Postojna | 0 : 2 | Elta Izola |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Škofja Loka | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | ||
MNK Izola | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Škofja Loka | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||
MNK Izola | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Škofja Loka | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
MNK Izola | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 |
23/24 | 5.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 16.09.2023, ob 16.30 | NK Izola | - | NK Škofja Loka | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 18.krog | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka, 01.04.2023, ob 16.00 | Škofja Loka | - | MNK Izola | 2:2 | (1:1) |
22/23 | 5.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 10.09.2022, ob 16.30 | Izola | - | NK Škofja Loka | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 17.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 26.03.2022, ob 15.00 | Elta Izola | - | NK Škofja Loka | 4:0 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka, 04.09.2021, ob 17.00 | AROL Škofja Loka | - | MNK Izola | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka, 10.10.2020, ob 15.00 | Škofja Loka | - | MNK Izola | 0:5 | (0:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Sava Kranj | 3 : 0 | Žiri |
Svoboda Ljubljana | 3 : 0 | Zagorje |
Arol Škofja Loka | 0 : 5 | Elta Izola |
Šobec Lesce | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Tinex Šenčur |
Fama Vipava | 2 : 1 | TKK Tolmin |
Postojna | 2 : 0 | Adria |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 | 19 | 52 | |
2 | Elta Izola | 19 | 42 | |
3 | Tinex Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Brinje Grosuplje | 19 | 33 | |
5 | Fama Vipava | 19 | 29 | |
6 | Postojna | 19 | 25 | |
7 | Svoboda Ljubljana | 19 | 22 | |
8 | TKK Tolmin | 19 | 35 | |
9 | Žiri | 19 | 26 | |
10 | Adria | 19 | 24 | |
11 | Sava Kranj | 19 | 23 | |
12 | Arol Škofja Loka | 19 | 17 | |
13 | Šobec Lesce | 19 | 11 | |
14 | Zagorje | 19 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dejan Djermanović | 16 |
2. | Aleksandar Đokić | 13 |
3. | Ladislav Stanko | 12 |
Matej Žižmond | 12 | |
5. | Milan Đajič | 11 |
Grega Debenjak | 11 | |
7. | Tomaž Rodica | 10 |
Samo Kokalj | 10 | |
Jaka Štromajer | 10 | |
10. | Goran Trivunović | 9 |
11. | Izidor Erazem Kamšek | 8 |
Ermin Čamdžić | 8 | |
Lan Piskule | 8 | |
Armin Pašić | 8 | |
15. | Kristjan Sredojević | 7 |
Al Mahič | 7 | |
17. | Bine Kavčič | 6 |
Jan Koblar | 6 | |
Nermin Beganović | 6 | |
Boštjan Frelih | 6 |