8. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  14.10.2020 ob 17.00

TKK Tolmin

0 : 0

Brinje Grosuplje


Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Bohinc Urban (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč)
Delegat: Mozetič Matjaž
Št. gledalcev: 15

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
P
TKK Tolmin 1 : 2 Postojna
N
Fama Vipava 0 : 0 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 0 : 1 Tinex Šenčur
P
Adria 3 : 1 TKK Tolmin
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 0 : 0 Fama Vipava
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Tinex Šenčur
N
TKK Tolmin 0 : 0 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Adria
P
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 2 0 1 1 0
Brinje Grosuplje 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 1 0 1 0 0
Brinje Grosuplje 1 0 1 0 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 1 0 0 1 0
Brinje Grosuplje 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 14.10.2020, ob 17.00  TKK Tolmin - Brinje Grosuplje 0:0  (0:0) 
19/20  6.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 22.09.2019, ob 16.30  Brinje-Grosuplje - TKK Tolmin 2:0  (0:0) 

8. krog
Adria 1 : 1 Fama Vipava
Zagorje 1 : 9 Sava Kranj
Tinex Šenčur 1 : 2 Arol Škofja Loka
Elta Izola 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Žiri 1 : 0 Šobec Lesce
Ilirija 1911 6 : 0 Postojna
TKK Tolmin 0 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 15
7 TKK Tolmin 10 15
8 Fama Vipava 10 13
9 Sava Kranj 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Romario Cekaj 6
5. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
Lan Piskule 5
Al Mahič 5
11. Tomaž Rodica 4
Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Matej Žižmond 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Lan Žibert 3

DELI NA