Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč) |
Delegat: | Krajnc Robert |
Št. gledalcev: | 1 |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Svoboda Ljubljana | 1 : 6 | Brinje Grosuplje |
P |
Tinex Šenčur | 3 : 1 | Svoboda Ljubljana |
N |
Svoboda Ljubljana | 1 : 1 | Fama Vipava |
P |
Postojna | 3 : 0 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 1 : 6 | Ilirija 1911 |
Šobec Lesce | |||
---|---|---|---|
N |
Šobec Lesce | 2 : 2 | Arol Škofja Loka |
P |
Žiri | 2 : 1 | Šobec Lesce |
N |
Šobec Lesce | 2 : 2 | Zagorje |
P |
TKK Tolmin | 6 : 0 | Šobec Lesce |
P |
Šobec Lesce | 0 : 6 | Adria |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Svoboda Ljubljana | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | ||
NK Lesce | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Svoboda Ljubljana | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||
NK Lesce | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Svoboda Ljubljana | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | ||
NK Lesce | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 |
23/24 | 9.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 14.10.2023, ob 15.00 | Šobec Lesce | - | NK Svoboda Ljubljana | 2:1 | (1:0) |
22/23 | 21.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 22.04.2023, ob 17.00 | Šobec Lesce | - | NK Svoboda Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 12.10.2022, ob 16.30 | Svoboda Ljubljana | - | NK Lesce | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 20.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 16.04.2022, ob 16.00 | Šobec Lesce | - | NK Svoboda Ljubljana | 7:0 | (2:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 25.09.2021, ob 16.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Lesce | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 05.09.2020, ob 16.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Lesce | 5:1 | (3:1) |
4. krog | ||
---|---|---|
Tinex Šenčur | 6 : 0 | Sava Kranj |
Svoboda Ljubljana | 5 : 1 | Šobec Lesce |
Arol Škofja Loka | 1 : 1 | Postojna |
Elta Izola | 1 : 2 | Fama Vipava |
Žiri | 0 : 2 | TKK Tolmin |
Ilirija 1911 | 2 : 1 | Adria |
Zagorje | 3 : 3 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 | 19 | 52 | |
2 | Elta Izola | 19 | 42 | |
3 | Tinex Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Brinje Grosuplje | 19 | 33 | |
5 | Fama Vipava | 19 | 29 | |
6 | Postojna | 19 | 25 | |
7 | Svoboda Ljubljana | 19 | 22 | |
8 | TKK Tolmin | 19 | 35 | |
9 | Žiri | 19 | 26 | |
10 | Adria | 19 | 24 | |
11 | Sava Kranj | 19 | 23 | |
12 | Arol Škofja Loka | 19 | 17 | |
13 | Šobec Lesce | 19 | 11 | |
14 | Zagorje | 19 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dejan Djermanović | 16 |
2. | Aleksandar Đokić | 13 |
3. | Ladislav Stanko | 12 |
Matej Žižmond | 12 | |
5. | Milan Đajič | 11 |
Grega Debenjak | 11 | |
7. | Tomaž Rodica | 10 |
Samo Kokalj | 10 | |
Jaka Štromajer | 10 | |
10. | Goran Trivunović | 9 |
11. | Izidor Erazem Kamšek | 8 |
Ermin Čamdžić | 8 | |
Lan Piskule | 8 | |
Armin Pašić | 8 | |
15. | Kristjan Sredojević | 7 |
Al Mahič | 7 | |
17. | Bine Kavčič | 6 |
Jan Koblar | 6 | |
Nermin Beganović | 6 | |
Boštjan Frelih | 6 |