Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Tomšič Roman |
Št. gledalcev: |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 0 : 2 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Svoboda Ljubljana | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 5 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Primorje | 4 : 4 | Svoboda Ljubljana |
Elta Izola | |||
---|---|---|---|
P |
Elta Izola | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Z |
Elta Izola | 2 : 0 | Tinex Šenčur |
P |
Primorje | 7 : 0 | Elta Izola |
N |
Elta Izola | 2 : 2 | Adria |
N |
Žiri | 0 : 0 | Elta Izola |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Svoboda Ljubljana | 11 | 0 | 4 | 7 | 10 | ||
MNK Izola | 11 | 7 | 4 | 0 | 27 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Svoboda Ljubljana | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | ||
MNK Izola | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Svoboda Ljubljana | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 | ||
MNK Izola | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 |
23/24 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 10.03.2024, ob 15.00 | Svoboda Ljubljana | - | MNK Izola | 1:4 | (0:1) |
23/24 | 2.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 19.08.2023, ob 17.00 | Izola | - | NK Svoboda Ljubljana | 6:1 | (3:1) |
22/23 | 23.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 03.05.2023, ob 17.30 | Izola | - | NK Svoboda Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 15.10.2022, ob 15.00 | Svoboda Ljubljana | - | MNK Izola | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 02.04.2022, ob 16.00 | Svoboda Ljubljana | - | MNK Izola | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 5.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 11.09.2021, ob 17.00 | Elta Izola | - | NK Svoboda Ljubljana | 2:2 | (2:0) |
20/21 | 14.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 15.05.2021, ob 17.00 | Elta Izola | - | NK Svoboda Ljubljana | 2:1 | (0:0) |
20/21 | 8.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 03.10.2020, ob 15.00 | Elta Izola | - | NK Svoboda Ljubljana | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 24.08.2019, ob 17.30 | Elta Izola | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:1 | (1:1) |
06/07 | 23.krog | Ljubljana, Ljubljana - Vič, 12.05.2007, ob 17.00 | - | MNK Izola | 2:2 | (1:0) | |
06/07 | 10.krog | Izola, Izola, 15.10.2006, ob 15.30 | - | NK Svoboda Ljubljana | 4:1 | (0:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Sava Kranj | : | Brinje Grosuplje |
Svoboda Ljubljana | : | Elta Izola |
Ilirija 1911 | : | TKK Tolmin |
Tinex Šenčur | : | Fama Vipava |
Primorje | : | Kočevje |
Adria | : | Arne Tabor 69 |
Žiri | : | Bled Hirter |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |