13. krog |  Izola, Mestni stadion Izola |  10.11.2019 ob 14.00

Elta Izola

2 : 0

Tinex Šenčur

Sodniki: Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Šekić Haris (1. pomoč), Kos Damjan (2. pomoč)
Delegat: Mozetič Matjaž
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Elta Izola
Z
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
P
Primorje 7 : 0 Elta Izola
N
Elta Izola 2 : 2 Adria
N
Žiri 0 : 0 Elta Izola
Z
Elta Izola 1 : 0 Bled Hirter
Tinex Šenčur
P
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911
P
Tinex Šenčur 0 : 3 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 3 2 0 1 4
ŠD Šenčur 3 1 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 2 1 0 1 2
ŠD Šenčur 2 1 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 1 1 0 0 2
ŠD Šenčur 1 0 0 1 1



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 10.11.2019, ob 14.00  Elta Izola - Tinex Šenčur 2:0  (2:0) 
07/08  18.krog  Izola, Mestni stadion, 05.04.2008, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
07/08  5.krog  Šenčur, Šenčur, 07.09.2007, ob 20.00  - 1:2  (0:1) 

13. krog
Svoboda Ljubljana 4 : 1 Brinje Grosuplje
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
TKK Tolmin 0 : 1 Primorje
Kočevje 0 : 2 Žiri
Arne Tabor 69 0 : 1 Bled Hirter
Fama Vipava 1 : 0 Adria
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur

LESTVICA
1 Primorje 13 30
2 Svoboda Ljubljana 13 28
3 Brinje Grosuplje 13 25
4 Tinex Šenčur 13 23
5 Bled Hirter 13 23
6 Sava Kranj 13 20
7 TKK Tolmin 13 18
8 Fama Vipava 13 18
9 Elta Izola 13 14
10 Ilirija 1911 13 11
11 Žiri 13 11
12 Adria 13 9
13 Arne Tabor 69 13 9
14 Kočevje 13 8

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 19
2. Grega Debenjak 13
3. Amel Džuzdanović 10
4. Jasmin Dindič 8
Nace Eržen 8
Samo Kokalj 8
7. Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
11. Tilen Nagode 6
Tim Idrizi 6
Ogochukwu Prince Akpomudia 6
14. Anže Cankar 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Miha Babić 5
18. Luka Bragato 4
Jaka Corn 4
Uroš Parežanin 4

DELI NA