13. krog |  Izola, Mestni stadion Izola |  10.11.2019 ob 14.00

Elta Izola

2 : 0

Tinex Šenčur

Sodniki: Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Šekić Haris (1. pomoč), Kos Damjan (2. pomoč)
Delegat: Mozetič Matjaž
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Elta Izola
P
Elta Izola 1 : 2 Ilirija 1911
Z
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
P
Primorje 7 : 0 Elta Izola
N
Elta Izola 2 : 2 Adria
N
Žiri 0 : 0 Elta Izola
Tinex Šenčur
P
TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
P
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 3 2 0 1 4
ŠD Šenčur 3 1 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 2 1 0 1 2
ŠD Šenčur 2 1 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 1 1 0 0 2
ŠD Šenčur 1 0 0 1 1



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 10.11.2019, ob 14.00  Elta Izola - Tinex Šenčur 2:0  (2:0) 
07/08  18.krog  Izola, Mestni stadion, 05.04.2008, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
07/08  5.krog  Šenčur, Šenčur, 07.09.2007, ob 20.00  - 1:2  (0:1) 

13. krog
Svoboda Ljubljana 4 : 1 Brinje Grosuplje
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
TKK Tolmin 0 : 1 Primorje
Kočevje 0 : 2 Žiri
Arne Tabor 69 0 : 1 Bled Hirter
Fama Vipava 1 : 0 Adria
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA