11. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  26.10.2019 ob 15.00

Ilirija 1911

1 : 2

Brinje Grosuplje


Sodniki: Janžekovič Borut (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč)
Delegat: Avdagić Meho
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
Z
Elta Izola 1 : 2 Ilirija 1911
P
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 5 Svoboda Ljubljana
P
Ilirija 1911 1 : 2 Brinje Grosuplje
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 0 : 0 Bled Hirter
P
Svoboda Ljubljana 4 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 5 : 2 Arne Tabor 69
Z
Ilirija 1911 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kočevje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 2 1 0 1 5
Brinje Grosuplje 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 2 1 0 1 5
Brinje Grosuplje 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 0 0 0 0 0
Brinje Grosuplje 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

20/21  19.krog  10.04.2020, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911  
20/21  6.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.09.2020, ob 16.00  Ilirija 1911 - Brinje Grosuplje 4:0  (2:0) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 26.10.2019, ob 15.00  Ilirija 1911 - Brinje-Grosuplje 1:2  (1:1) 

11. krog
Ilirija 1911 1 : 2 Brinje Grosuplje
Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
Sava Kranj 1 : 2 Primorje
TKK Tolmin 3 : 0 Žiri
Kočevje 2 : 2 Arne Tabor 69
Fama Vipava 1 : 0 Bled Hirter
Elta Izola 2 : 2 Adria

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA