8. krog |  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren |  05.10.2019 ob 16.00

Adria

2 : 2

Ilirija 1911


Sodniki: Medvešček Blaž (glavni sodnik), Gerkman Borut (1. pomoč), Štrajhar Primož (2. pomoč)
Delegat: Kogej Milan
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Adria
N
Kočevje 2 : 2 Adria
P
Fama Vipava 1 : 0 Adria
P
Adria 1 : 2 TKK Tolmin
N
Elta Izola 2 : 2 Adria
Z
Adria 3 : 1 Sava Kranj
Ilirija 1911
Z
Elta Izola 1 : 2 Ilirija 1911
P
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 5 Svoboda Ljubljana
P
Ilirija 1911 1 : 2 Brinje Grosuplje
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 2 0 1 1 3
ND Ilirija 2 1 1 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 1 0 1 0 2
ND Ilirija 1 0 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 1 0 0 1 1
ND Ilirija 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

20/21  17.krog  27.03.2020, ob 15.00  Adria - Ilirija 1911  
20/21  4.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.09.2020, ob 16.30  Ilirija 1911 - Adria 2:1  (1:1) 
19/20  8.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 05.10.2019, ob 16.00  Adria - Ilirija 1911 2:2  (1:1) 

8. krog
Kočevje 3 : 2 TKK Tolmin
Arne Tabor 69 2 : 1 Elta Izola
Bled Hirter 4 : 3 Sava Kranj
Žiri 1 : 4 Svoboda Ljubljana
Adria 2 : 2 Ilirija 1911
Primorje 2 : 1 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 1 : 0 Fama Vipava

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA