4. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  07.09.2019 ob 17.00

TKK Tolmin

2 : 2

Sava Kranj

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
P
TKK Tolmin 0 : 1 Primorje
Z
Adria 1 : 2 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 0 Žiri
P
Bled Hirter 1 : 0 TKK Tolmin
Sava Kranj
P
Sava Kranj 0 : 2 Svoboda Ljubljana
Z
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
P
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
P
Sava Kranj 1 : 2 Primorje
P
Adria 3 : 1 Sava Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 7 2 3 2 11
Sava Kranj 7 2 3 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 4 1 2 1 7
Sava Kranj 4 1 2 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 3 1 1 1 4
Sava Kranj 3 1 1 1 4



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 07.09.2019, ob 17.00  TKK Tolmin - Sava Kranj 2:2  (1:1) 
13/14  25.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 31.05.2014, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
13/14  12.krog  Tolmin, Brajda, 09.11.2013, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
09/10  22.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 09.05.2010, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  9.krog  Tolmin, brajda, 10.10.2009, ob 15.30  - 4:0  (1:0) 
08/09  22.krog  Tolmin, Na Brajdi, 02.05.2009, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
08/09  9.krog  STRAŽIŠČE, ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE, 04.10.2008, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

4. krog
Kočevje 2 : 5 Ilirija 1911
Bled Hirter 4 : 0 Primorje
Žiri 3 : 3 Adria
Arne Tabor 69 2 : 3 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 4 : 0 Elta Izola
TKK Tolmin 2 : 2 Sava Kranj
Fama Vipava 1 : 1 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Samo Kokalj 8
Jasmin Dindič 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Matic Kopač 7
Ladislav Stanko 7
Jakob Kodermac 7
Tilen Nagode 7
Gregor Dorniž 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Anže Cankar 5
Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
19. Jaka Bric Krolnik 4
Filip Škerl 4

DELI NA