1. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  17.08.2019 ob 17.30

Ilirija 1911

2 : 2

Elta Izola


Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Biškup Matej (1. pomoč), Ogrin Matej (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
Z
Elta Izola 1 : 2 Ilirija 1911
P
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 5 Svoboda Ljubljana
P
Ilirija 1911 1 : 2 Brinje Grosuplje
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911
Elta Izola
P
Elta Izola 1 : 2 Ilirija 1911
Z
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
P
Primorje 7 : 0 Elta Izola
N
Elta Izola 2 : 2 Adria
N
Žiri 0 : 0 Elta Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 2 1 1 0 4
MNK Izola 2 0 1 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 1 0 1 0 2
MNK Izola 1 0 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 1 1 0 0 2
MNK Izola 1 0 0 1 1



Vse medsebojne tekme

20/21  26.krog  30.05.2020, ob 16.00  Ilirija 1911 - Elta Izola  
19/20  14.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 16.11.2019, ob 13.30  Elta Izola - Ilirija 1911 1:2  (1:1) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 17.08.2019, ob 17.30  Ilirija 1911 - Elta Izola 2:2  (0:0) 

1. krog
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69
Adria 1 : 1 Kočevje
Primorje 2 : 0 Fama Vipava
Ilirija 1911 2 : 2 Elta Izola
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Sava Kranj
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA