1. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  17.08.2019 ob 19.00

Tinex Šenčur

2 : 3

TKK Tolmin

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Majhen Matija (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč)
Delegat: Ponikvar Janko
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
P
TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
P
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911
TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
P
TKK Tolmin 0 : 1 Primorje
Z
Adria 1 : 2 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 0 Žiri
P
Bled Hirter 1 : 0 TKK Tolmin


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 6 2 1 3 7
Tolmin 6 3 1 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 3 1 0 2 3
Tolmin 3 2 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 3 1 1 1 4
Tolmin 3 1 1 1 3



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 16.11.2019, ob 13.30  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 1:0  (0:0) 
19/20  1.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.08.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - TKK Tolmin 2:3  (1:1) 
08/09  26.krog  Tolmin, Na Brajdi, 30.05.2009, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
08/09  13.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 31.10.2008, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  25.krog  Tolmin, Na Brajdi, 24.05.2008, ob 17.00  - 2:2  (1:0) 
07/08  12.krog  Šenčur, Šenčur, 26.10.2007, ob 19.00  - 0:1  (0:0) 

1. krog
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69
Adria 1 : 1 Kočevje
Primorje 2 : 0 Fama Vipava
Ilirija 1911 2 : 2 Elta Izola
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Sava Kranj
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA