23. krog |  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica |  04.05.2019 ob 19.00

Ivančna Gorica

1 : 2

Arne Tabor 69


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Plavše Timotej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ivančna Gorica
P
Bled Hirter 1 : 0 Ivančna Gorica
P
Ivančna Gorica 1 : 4 Žiri
N
Ivančna Gorica 1 : 1 Zagorje
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Ivančna Gorica
P
Ivančna Gorica 1 : 2 Arne Tabor 69
Arne Tabor 69
N
Komenda 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Tinex Šenčur
N
Sava Kranj 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Bled Hirter
Z
Ivančna Gorica 1 : 2 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Livar Ivančna Gorica 5 2 0 3 10
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 3 0 2 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Livar Ivančna Gorica 3 1 0 2 5
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Livar Ivančna Gorica 2 1 0 1 5
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 1 0 1 6



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 04.05.2019, ob 19.00  Ivančna Gorica - Arne Tabor 69 1:2  (0:1) 
18/19  12.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 03.11.2018, ob 19.00  Ivančna Gorica - Arne Tabor 69 3:0  (2:0) 
18/19  3.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 02.09.2018, ob 17.00  Arne Tabor 69 - Ivančna Gorica 3:4  (1:1) 
17/18  14.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 18.11.2017, ob 20.30  Ivančna Gorica - Arne Tabor 69 1:3  (0:1) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 30.08.2017, ob 17.30  Arne Tabor 69 - Ivančna Gorica 3:1  (2:0) 

23. krog
Žiri 0 : 1 Tinex Šenčur
Sava Kranj 2 : 0 Komenda
Zagorje 2 : 0 Brinje Grosuplje
Ivančna Gorica 1 : 2 Arne Tabor 69
Bled Hirter 2 : 2 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Bled Hirter 27 63
2 Zagorje 27 48
3 Ivančna Gorica 27 44
4 Brinje Grosuplje 27 43
5 Arne Tabor 69 27 34
6 Svoboda Ljubljana 27 32
7 Tinex Šenčur 27 31
8 Žiri 27 29
9 Sava Kranj 27 26
10 Komenda 27 20

STRELCI
1. Nace Eržen 22
2. Aleksandar Đokić 19
3. Ermin Čamdžić 14
4. Ladislav Stanko 12
Samo Kokalj 12
6. Jernej Gvardjančič 11
7. Dario Lovrec 8
Roman Gomboši 8
Tomaž Nahtigal 8
Simon Zupančič 8
Tilen Kralj 8
Klavdij Šmid 8
13. Jaka Bric Krolnik 7
Denis Boh 7
Nik Rahne 7
16. Dominik Ožbolt 6
Siniša Marinović 6
Nal Strajnar 6
Anže Cankar 6
20. Kristjan Kovačevič 5

DELI NA