19. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  06.04.2019 ob 16.30

Arne Tabor 69

2 : 1

Svoboda Ljubljana


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Cerovac Daniel (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
N
Komenda 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Tinex Šenčur
N
Sava Kranj 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Bled Hirter
Z
Ivančna Gorica 1 : 2 Arne Tabor 69
Svoboda Ljubljana
N
Žiri 1 : 1 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 3 : 2 Komenda
Z
Tinex Šenčur 1 : 2 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 1 Sava Kranj
N
Bled Hirter 2 : 2 Svoboda Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 1 1 1 6
Svoboda Ljubljana 3 1 1 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 1 1 0 5
Svoboda Ljubljana 2 0 1 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 1 0 0 1 1
Svoboda Ljubljana 1 1 0 0 4



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 06.04.2019, ob 16.30  Arne Tabor 69 - Svoboda Ljubljana 2:1  (2:0) 
18/19  14.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 17.11.2018, ob 13.30  Svoboda Ljubljana - Arne Tabor 69 4:1  (1:1) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 15.09.2018, ob 16.30  Arne Tabor 69 - Svoboda Ljubljana 3:3  (1:1) 

19. krog
Bled Hirter 0 : 5 Žiri
Brinje Grosuplje 2 : 2 Komenda
Arne Tabor 69 2 : 1 Svoboda Ljubljana
Ivančna Gorica 2 : 2 Sava Kranj
Zagorje 3 : 1 Tinex Šenčur

LESTVICA
1 Bled Hirter 27 63
2 Zagorje 27 48
3 Ivančna Gorica 27 44
4 Brinje Grosuplje 27 43
5 Arne Tabor 69 27 34
6 Svoboda Ljubljana 27 32
7 Tinex Šenčur 27 31
8 Žiri 27 29
9 Sava Kranj 27 26
10 Komenda 27 20

STRELCI
1. Nace Eržen 22
2. Aleksandar Đokić 19
3. Ermin Čamdžić 14
4. Ladislav Stanko 12
Samo Kokalj 12
6. Jernej Gvardjančič 11
7. Dario Lovrec 8
Roman Gomboši 8
Tomaž Nahtigal 8
Simon Zupančič 8
Tilen Kralj 8
Klavdij Šmid 8
13. Jaka Bric Krolnik 7
Denis Boh 7
Nik Rahne 7
16. Dominik Ožbolt 6
Siniša Marinović 6
Nal Strajnar 6
Anže Cankar 6
20. Kristjan Kovačevič 5

DELI NA