16. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  16.03.2019 ob 15.30

Brinje Grosuplje

1 : 1

Arne Tabor 69

Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kočica Jernej Jan (1. pomoč), Pantić Saša (2. pomoč)
Delegat: Bojovič Miomir
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 2 : 1 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 3 : 3 Sava Kranj
P
Bled Hirter 3 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Ivančna Gorica
P
Zagorje 2 : 0 Brinje Grosuplje
Arne Tabor 69
N
Komenda 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Tinex Šenčur
N
Sava Kranj 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Bled Hirter
Z
Ivančna Gorica 1 : 2 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 5 4 1 0 8
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 0 1 4 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 3 2 1 0 5
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 2 2 0 0 3
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 0 2 0



Vse medsebojne tekme

18/19  21.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 24.04.2019, ob 17.30  Brinje Grosuplje - Arne Tabor 69 2:1  (0:0) 
18/19  16.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 16.03.2019, ob 15.30  NK Brinje Grosuplje - Arne Tabor 69 1:1  (0:1) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2018, ob 16.00  Arne Tabor 69 - NK Brinje Grosuplje 0:1  (0:0) 
17/18  24.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 12.05.2018, ob 17.30  Brinje Grosuplje - Arne Tabor 69 2:0  (1:0) 
17/18  11.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 28.10.2017, ob 14.00  Arne Tabor 69 - Brinje Grosuplje 0:2  (0:0) 

16. krog
Žiri 2 : 2 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 1 : 1 Arne Tabor 69
Zagorje 2 : 1 Ivančna Gorica
Svoboda Ljubljana 2 : 0 Sava Kranj
Komenda 1 : 3 Bled Hirter

LESTVICA
1 Bled Hirter 27 63
2 Zagorje 27 48
3 Ivančna Gorica 27 44
4 Brinje Grosuplje 27 43
5 Arne Tabor 69 27 34
6 Svoboda Ljubljana 27 32
7 Tinex Šenčur 27 31
8 Žiri 27 29
9 Sava Kranj 27 26
10 Komenda 27 20

STRELCI
1. Nace Eržen 22
2. Aleksandar Đokić 19
3. Ermin Čamdžić 14
4. Ladislav Stanko 12
Samo Kokalj 12
6. Jernej Gvardjančič 11
7. Tilen Kralj 8
Dario Lovrec 8
Roman Gomboši 8
Simon Zupančič 8
Tomaž Nahtigal 8
Klavdij Šmid 8
13. Nik Rahne 7
Jaka Bric Krolnik 7
Denis Boh 7
16. Nal Strajnar 6
Anže Cankar 6
Siniša Marinović 6
Dominik Ožbolt 6
20. Marko Šajn 5

DELI NA