14. krog |  Pesnica, Igrišče Pesnica |  17.11.2018 ob 14.00

Tehnotim Pesnica

0 : 4

Videm pri Ptuju


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Glažar Stanislav
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 2 : 4 Šmartno 1928
P
Dravinja 3 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 4 Zreče
P
Šampion 2 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 7 Pohorje
Videm pri Ptuju
P
Pohorje 5 : 2 Videm pri Ptuju
N
Videm pri Ptuju 1 : 1 Kety emmi Bistrica
P
Dravograd 3 : 0 Videm pri Ptuju
Z
Videm pri Ptuju 4 : 1 Šmartno 1928
P
Dravinja 4 : 1 Videm pri Ptuju


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Pesnica 5 1 0 4 4
ŠD Videm 5 4 0 1 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Pesnica 2 1 0 1 3
ŠD Videm 2 1 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Pesnica 3 0 0 3 1
ŠD Videm 3 3 0 0 6



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Videm, Športni park Videm, 07.04.2019, ob 10.30  Videm pri Ptuju - Tehnotim Pesnica 2:0  (2:0) 
18/19  14.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 17.11.2018, ob 14.00  Tehnotim Pesnica - Videm pri Ptuju 0:4  (0:3) 
18/19  5.krog  Videm, Športni park Videm, 16.09.2018, ob 10.30  Videm pri Ptuju - Tehnotim Pesnica 2:0  (1:0) 
17/18  23.krog  Videm, Športni park Videm, 06.05.2018, ob 10.30  ŠD Videm - Tehnotim Pesnica 2:1  (1:1) 
17/18  10.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 21.10.2017, ob 15.00  Tehnotim Pesnica - ŠD Videm 3:2  (2:1) 

14. krog
Kety emmi Bistrica 3 : 0 Pohorje
Dravinja 4 : 1 Dravograd
Tehnotim Pesnica 0 : 4 Videm pri Ptuju
Zreče 1 : 0 Mons Claudius
Šampion 0 : 2 Šmartno 1928

LESTVICA
1 Dravograd 25 48
2 Dravinja 25 43
3 Šmartno 1928 25 42
4 Kety emmi Bistrica 25 41
5 Videm pri Ptuju 25 40
6 Šampion 25 40
7 Zreče 25 36
8 Tehnotim Pesnica 25 19
9 Pohorje 25 17
10 Mons Claudius 9 8

STRELCI
1. Fatlind Vezaj 20
2. Andraž Fridrih 15
Nejc Pečnik 15
Arjan Torra 15
Žan Ramšak 15
6. Tomaž Veler 14
Jan Sredenšek 14
Dominik Božak 14
9. Blaž Brglez 13
10. Matej Vinkovič 12
11. Peter Kogelnik 11
12. Žiga Čakš 10
David Hrastnik 10
Nejc Bračko 10
15. Jaka Brdnik 9
Aljaž Polegek 9
17. Tomaž Avguštin 8
Žiga Goljat 8
Jetmir Torra 8
20. Sebastjan Krajnc 7

DELI NA