13. krog |  Rogatec, Športni park Rogatec |  10.11.2018 ob 14.00

Mons Claudius

2 : 1

Šampion


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Ogrin Matej (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Tompa Marjan
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mons Claudius
Z
Mons Claudius 2 : 1 Tehnotim Pesnica
P
Zreče 1 : 0 Mons Claudius
Z
Mons Claudius 2 : 1 Šampion
P
Šmartno 1928 4 : 0 Mons Claudius
P
Mons Claudius 1 : 3 Kety emmi Bistrica
Šampion
Z
Šampion 4 : 2 Dravinja
Z
Zreče 0 : 1 Šampion
Z
Šampion 2 : 0 Tehnotim Pesnica
Z
Pohorje 0 : 3 Šampion
Z
Šampion 1 : 0 Kety emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mons Claudius 10 4 1 5 17
Šampion 10 5 1 4 24
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mons Claudius 5 3 1 1 9
Šampion 5 1 1 3 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mons Claudius 5 1 0 4 8
Šampion 5 4 0 1 16



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Rogatec, Športni park Rogatec, 10.11.2018, ob 14.00  Mons Claudius - Šampion 2:1  (1:1) 
18/19  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 08.09.2018, ob 16.30  Šampion - Mons Claudius 4:0  (1:0) 
17/18  17.krog  Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 15.00  Mons Claudius - NK Šampion 2:2  (2:1) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 09.09.2017, ob 16.30  NK Šampion - Mons Claudius 5:2  (3:1) 
16/17  19.krog  Rogatec, Športni park Rogatec-glavno igrišče, 15.04.2017, ob 17.00  Mons Claudius - NK Šampion 2:0  (0:0) 
16/17  6.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 25.09.2016, ob 16.00  NK Šampion - Mons Claudius 3:2  (0:2) 
15/16  26.krog  Rogatec, ŠP Rogatec-um.trava, 25.05.2016, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  13.krog  Rogatec, ŠP Rogatec - um. trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 0:3  (0:1) 
14/15  24.krog  Rogatec, Šp.park Rogatec-um.trava, 23.05.2015, ob 17.30  - 3:2  (1:1) 
14/15  11.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 31.10.2014, ob 14.00  - 3:4  (3:3) 

13. krog
Šmartno 1928 1 : 1 Kety emmi Bistrica
Mons Claudius 2 : 1 Šampion
Dravograd 4 : 3 Tehnotim Pesnica
Pohorje 6 : 1 Dravinja
Videm pri Ptuju 0 : 0 Zreče

LESTVICA
1 Dravograd 25 48
2 Dravinja 25 43
3 Šmartno 1928 25 42
4 Kety emmi Bistrica 25 41
5 Videm pri Ptuju 25 40
6 Šampion 25 40
7 Zreče 25 36
8 Tehnotim Pesnica 25 19
9 Pohorje 25 17
10 Mons Claudius 9 8

STRELCI
1. Fatlind Vezaj 20
2. Andraž Fridrih 15
Nejc Pečnik 15
Arjan Torra 15
Žan Ramšak 15
6. Tomaž Veler 14
Jan Sredenšek 14
Dominik Božak 14
9. Blaž Brglez 13
10. Matej Vinkovič 12
11. Peter Kogelnik 11
12. Žiga Čakš 10
David Hrastnik 10
Nejc Bračko 10
15. Jaka Brdnik 9
Aljaž Polegek 9
17. Tomaž Avguštin 8
Žiga Goljat 8
Jetmir Torra 8
20. Sebastjan Krajnc 7

DELI NA