9. krog |  Zreče, Igrišče Zreče |  13.10.2018 ob 15.30

Zreče

2 : 2

Tehnotim Pesnica


Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Topolnik Gorazd (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Zreče
P
Zreče 0 : 1 Šampion
Z
Tehnotim Pesnica 0 : 4 Zreče
Z
Zreče 4 : 1 Pohorje
Z
Kety emmi Bistrica 1 : 2 Zreče
P
Zreče 2 : 3 Dravograd
Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 2 : 4 Šmartno 1928
P
Dravinja 3 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 4 Zreče
P
Šampion 2 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 7 Pohorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Zreče 7 5 1 1 14
Pesnica 7 1 1 5 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Zreče 3 2 1 0 4
Pesnica 3 0 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Zreče 4 3 0 1 10
Pesnica 4 1 0 3 4



Vse medsebojne tekme

18/19  25.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 18.05.2019, ob 17.00  Tehnotim Pesnica - Zreče 0:4  (0:0) 
18/19  18.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 30.03.2019, ob 15.00  Tehnotim Pesnica - Zreče 0:2  (0:1) 
18/19  9.krog  Zreče, Igrišče Zreče, 13.10.2018, ob 15.30  Zreče - Tehnotim Pesnica 2:2  (0:1) 
17/18  14.krog  Zreče, Igrišče Zreče, 18.11.2017, ob 14.00  Zreče - Tehnotim Pesnica 1:0  (1:0) 
17/18  1.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 19.08.2017, ob 17.30  Tehnotim Pesnica - Zreče 3:1  (1:1) 
03/04  17.krog  Pesnica pri Mariboru, 17.04.2004, ob 16.30  - 1:3  (1:1) 
03/04  4.krog  Zreče, 30.08.2003, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 

9. krog
Mons Claudius 1 : 2 Dravograd
Zreče 2 : 2 Tehnotim Pesnica
Šampion 3 : 2 Dravinja
Videm pri Ptuju 1 : 2 Kety emmi Bistrica
Šmartno 1928 5 : 2 Pohorje

LESTVICA
1 Dravograd 25 48
2 Dravinja 25 43
3 Šmartno 1928 25 42
4 Kety emmi Bistrica 25 41
5 Videm pri Ptuju 25 40
6 Šampion 25 40
7 Zreče 25 36
8 Tehnotim Pesnica 25 19
9 Pohorje 25 17
10 Mons Claudius 9 8

STRELCI
1. Fatlind Vezaj 20
2. Andraž Fridrih 15
Nejc Pečnik 15
Arjan Torra 15
Žan Ramšak 15
6. Tomaž Veler 14
Jan Sredenšek 14
Dominik Božak 14
9. Blaž Brglez 13
10. Matej Vinkovič 12
11. Peter Kogelnik 11
12. Žiga Čakš 10
David Hrastnik 10
Nejc Bračko 10
15. Jaka Brdnik 9
Aljaž Polegek 9
17. Tomaž Avguštin 8
Žiga Goljat 8
Jetmir Torra 8
20. Sebastjan Krajnc 7

DELI NA