3. krog |  Ruše, Igrišče Ruše |  03.10.2018 ob 17.00

Pohorje

0 : 2

Tehnotim Pesnica


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Pohorje
Z
Pohorje 5 : 2 Videm pri Ptuju
P
Šmartno 1928 5 : 3 Pohorje
P
Pohorje 2 : 7 Dravinja
P
Zreče 4 : 1 Pohorje
P
Pohorje 0 : 3 Šampion
Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 2 : 4 Šmartno 1928
P
Dravinja 3 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 4 Zreče
P
Šampion 2 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 7 Pohorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Pohorje 7 4 1 2 18
Pesnica 7 2 1 4 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Pohorje 3 2 0 1 8
Pesnica 3 1 0 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Pohorje 4 2 1 1 10
Pesnica 4 1 1 2 4



Vse medsebojne tekme

18/19  22.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 27.04.2019, ob 17.00  Tehnotim Pesnica - Pohorje 0:7  (0:2) 
18/19  12.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 03.11.2018, ob 14.00  Tehnotim Pesnica - Pohorje 3:1  (2:0) 
18/19  3.krog  Ruše, Igrišče Ruše, 03.10.2018, ob 17.00  Pohorje - Tehnotim Pesnica 0:2  (0:2) 
17/18  25.krog  Ruše, Igrišče Ruše, 19.05.2018, ob 17.30  Pohorje - Tehnotim Pesnica 4:2  (3:0) 
17/18  12.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 04.11.2017, ob 14.00  Tehnotim Pesnica - Pohorje 0:0  (0:0) 
03/04  22.krog  Ruše, 12.05.2004, ob 17.00  - 4:1  (1:0) 
03/04  9.krog  Pesnica pri Mariboru, 04.10.2003, ob 15.00  - 1:2  (1:1) 

3. krog
Dravinja 1 : 1 Kety emmi Bistrica
Videm pri Ptuju 2 : 1 Šampion
Mons Claudius 2 : 3 Šmartno 1928
Pohorje 0 : 2 Tehnotim Pesnica
Dravograd 3 : 2 Zreče

LESTVICA
1 Dravograd 25 48
2 Dravinja 25 43
3 Šmartno 1928 25 42
4 Kety emmi Bistrica 25 41
5 Videm pri Ptuju 25 40
6 Šampion 25 40
7 Zreče 25 36
8 Tehnotim Pesnica 25 19
9 Pohorje 25 17
10 Mons Claudius 9 8

STRELCI
1. Fatlind Vezaj 20
2. Andraž Fridrih 15
Nejc Pečnik 15
Arjan Torra 15
Žan Ramšak 15
6. Tomaž Veler 14
Jan Sredenšek 14
Dominik Božak 14
9. Blaž Brglez 13
10. Matej Vinkovič 12
11. Peter Kogelnik 11
12. Žiga Čakš 10
David Hrastnik 10
Nejc Bračko 10
15. Jaka Brdnik 9
Aljaž Polegek 9
17. Tomaž Avguštin 8
Žiga Goljat 8
Jetmir Torra 8
20. Sebastjan Krajnc 7

DELI NA