Sodniki: | Mertik Bojan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 120 |
Kety emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety emmi Bistrica | 4 : 3 | Dravograd |
N |
Videm pri Ptuju | 1 : 1 | Kety emmi Bistrica |
Z |
Kety emmi Bistrica | 2 : 1 | Šmartno 1928 |
P |
Dravinja | 2 : 1 | Kety emmi Bistrica |
P |
Kety emmi Bistrica | 1 : 2 | Zreče |
Mons Claudius | |||
---|---|---|---|
Z |
Mons Claudius | 2 : 1 | Tehnotim Pesnica |
P |
Zreče | 1 : 0 | Mons Claudius |
Z |
Mons Claudius | 2 : 1 | Šampion |
P |
Šmartno 1928 | 4 : 0 | Mons Claudius |
P |
Mons Claudius | 1 : 3 | Kety emmi Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | ||
Mons Claudius | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | ||
Mons Claudius | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Mons Claudius | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
18/19 | 11.krog | Rogatec, Športni park Rogatec, 27.10.2018, ob 15.00 | Mons Claudius | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (1:1) |
18/19 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 25.08.2018, ob 17.00 | Kety emmi Bistrica | - | Mons Claudius | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 18.04.2018, ob 16.30 | Kety EMMI Bistrica | - | Mons Claudius | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 2.krog | Rogatec, Športni park Rogatec, 27.08.2017, ob 17.00 | Mons Claudius | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:0 | (0:0) |
14/15 | 23.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 16.05.2015, ob 17.00 | - | Mons Claudius | 0:4 | (0:3) | |
14/15 | 10.krog | Roagetc, Šp.park Rogatec-um.trava, 25.10.2014, ob 15.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:2 | (0:2) | |
02/03 | 26.krog | Slov. Bistrica, 07.06.2003, ob 16.30 | - | Mons Claudius | 6:1 | (0:1) | |
02/03 | 13.krog | Rogatec, 02.11.2002, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:5 | (1:2) | |
01/02 | 14.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 09.03.2002, ob 15.00 | - | Mons Claudius | 2:1 | (2:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Kety emmi Bistrica | 2 : 0 | Mons Claudius |
Zreče | 1 : 1 | Pohorje |
Tehnotim Pesnica | 0 : 0 | Dravinja |
Šampion | 2 : 1 | Dravograd |
Šmartno 1928 | 0 : 2 | Videm pri Ptuju |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Dravograd | 25 | 48 | |
2 | Dravinja | 25 | 43 | |
3 | Šmartno 1928 | 25 | 42 | |
4 | Kety emmi Bistrica | 25 | 41 | |
5 | Videm pri Ptuju | 25 | 40 | |
6 | Šampion | 25 | 40 | |
7 | Zreče | 25 | 36 | |
8 | Tehnotim Pesnica | 25 | 19 | |
9 | Pohorje | 25 | 17 | |
10 | Mons Claudius | 9 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Fatlind Vezaj | 20 |
2. | Andraž Fridrih | 15 |
Nejc Pečnik | 15 | |
Arjan Torra | 15 | |
Žan Ramšak | 15 | |
6. | Tomaž Veler | 14 |
Jan Sredenšek | 14 | |
Dominik Božak | 14 | |
9. | Blaž Brglez | 13 |
10. | Matej Vinkovič | 12 |
11. | Peter Kogelnik | 11 |
12. | Žiga Čakš | 10 |
David Hrastnik | 10 | |
Nejc Bračko | 10 | |
15. | Jaka Brdnik | 9 |
Aljaž Polegek | 9 | |
17. | Tomaž Avguštin | 8 |
Žiga Goljat | 8 | |
Jetmir Torra | 8 | |
20. | Sebastjan Krajnc | 7 |