4. krog |  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje |  09.09.2023 ob 16.30

Korotan Prevalje

5 : 0

Koroška Dravograd


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Kos Drago
Št. gledalcev: 200
Korotan Prevalje
97 Blaž Boštjan V
5 Denis Zavolovšek
7 Dejan Jevšnik
8 Matic Pipuš
9 Blaž Kovač
10 Nejc Plesec
14 Urh Grešovnik
18 Kan Kovač K
26 Faris Buljubašić
30 Klemen Kozjak
57 Tine Lasnik


Rezervni igralci
87 Gašper Gmajnar V
4 Matija Jezernik
6 Valentin Štaleker
21 Teo Tešić
23 Jure Turkuš
37 Andraž Bijol

Koroška Dravograd
1 Tadej Trajkovski V
4 Jan Lampret
8 Kristijan Kovač
9 Peter Kogelnik
10 Miha Preksavec
11 Boštjan Smrečnik
13 Jaka Račnik K
14 Gal Čede
15 Leon Uranek
19 Anej Rizmal
95 Davor Rogina


Rezervni igralci
12 Jošt Kadiš V
2 Jaka Kert
6 Žan Strojnik
7 Žan Sprinčnik
16 Jan Ferk
17 Mitja Čede
18 Filip Podlesnik

Trener
Tin Küzma

Trener
Goran Sentič

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Nejc Plesec 1 : 0 23'
Faris Buljubašić 2 : 0 55'
Nejc Plesec 3 : 0 63'
Kan Kovač 4 : 0 74'
Kan Kovač (11m) 5 : 0 82'

Dogodki
Dejan Jevšnik 27'
Menjava Sprinčnik /  Preksavec 28'
Matic Pipuš 32'
Kan Kovač 38'
Menjava Ferk /  Kovač 60'
Menjava Strojnik /  Rizmal 60'
Menjava Bijol /  Kozjak 60'
Menjava Štaleker /  Pipuš 70'
Menjava Podlesnik /  Čede 79'
Menjava Jezernik /  Lasnik 79'
Menjava Tešić /  Grešovnik 79'
Menjava Turkuš /  Jevšnik 79'

4. krog
Šampion 3 : 1 Hajdina
Korotan Prevalje 5 : 0 Koroška Dravograd
Rače 1 : 0 Zavrč
ZASE Videm 2 : 2 Drava Ptuj
Avto Rajh Ljutomer 3 : 0 Brežice 1919 Terme Čatež
IBLO Podvinci 3 : 0 Šmartno 1928
Premium Dobrovce 1 : 2 Krško

LESTVICA
1 Drava Ptuj 14 33
2 ZASE Videm 14 31
3 Krško 14 24
4 Korotan Prevalje 14 24
5 Avto Rajh Ljutomer 14 24
6 IBLO Podvinci 14 22
7 Brežice 1919 Terme Čatež 14 21
8 Hajdina 14 19
9 Zavrč 14 19
10 Šampion 14 18
11 Šmartno 1928 14 15
12 Rače 14 14
13 Premium Dobrovce 14 11
14 Koroška Dravograd 14 3

STRELCI
1. Miklos Barnabas Tanyi 19
2. Žiga Ribič 13
3. Jernej Orovič 12
4. Robert Kurež 11
5. Jetmir Torra 10
6. Roko Begonja 9
Nejc Plesec 9
8. Semin Omerovič 7
Kan Kovač 7
Luka Petrinec 7
Žiga Jurečič 7
12. Mario Skuhala 6
Urh Grešovnik 6
Peter Kogelnik 6
Marcel Blaj 6
Dino Dukađin 6
Jan Klarić 6
Denis Potočnik 6
19. Rok Zorko 5
Nik Erhatič 5

DELI NA