10. krog |  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava |  15.10.2022 ob 15.00

Dravinja

1 : 2

Cirkulane


Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Kmetec Mark (2. pomoč)
Delegat: Klinc Jožef
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravinja
Z
Šmartno 1928 1 : 3 Dravinja
N
Bosch Bračič Videm 1 : 1 Dravinja
Z
Dravinja 3 : 1 Brežice 1919 Terme Čatež
Z
Premium Dobrovce 0 : 2 Dravinja
P
Dravinja 1 : 2 Cirkulane
Cirkulane
N
Cirkulane 0 : 0 Avto Rajh Ljutomer
Z
Cirkulane 1 : 0 Zavrč
Z
Podvinci 1 : 2 Cirkulane
P
Cirkulane 0 : 3 Rače
Z
Dravinja 1 : 2 Cirkulane


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Dravinja 5 0 2 3 6
ŠD Cirkulane 5 3 2 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Dravinja 3 0 1 2 5
ŠD Cirkulane 3 2 1 0 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Dravinja 2 0 1 1 1
ŠD Cirkulane 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

22/23  10.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 15.10.2022, ob 15.00  Dravinja - Cirkulane 1:2  (0:0) 
21/22  20.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 16.04.2022, ob 17.00  Dravinja - Cirkulane 4:4  (2:2) 
21/22  7.krog  Cirkulane, Igrišče Cirkulane, 26.09.2021, ob 16.00  Cirkulane - Dravinja 1:0  (1:0) 
20/21  12.krog  Cirkulane, Igrišče Cirkulane, 09.05.2021, ob 17.00  Cirkulane - Dravinja 1:1  (0:0) 
20/21  4.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 12.09.2020, ob 16.30  Dravinja - Cirkulane 0:2  (0:2) 

10. krog
Posavje Krško 0 : 3 Bosch Bračič Videm
Koroška Dravograd 2 : 4 Brežice 1919 Terme Čatež
Drava Ptuj 3 : 1 Premium Dobrovce
Dravinja 1 : 2 Cirkulane
Rače 5 : 1 Avto Rajh Ljutomer
Podvinci 1 : 3 Zavrč
Šampion 5 : 2 Šmartno 1928

LESTVICA
1 Dravinja 14 30
2 Bosch Bračič Videm 14 27
3 Šampion 14 24
4 Zavrč 14 23
5 Posavje Krško 14 23
6 Rače 14 22
7 Brežice 1919 Terme Čatež 14 22
8 Drava Ptuj 14 21
9 Premium Dobrovce 14 21
10 Avto Rajh Ljutomer 14 20
11 Podvinci 14 19
12 Cirkulane 14 19
13 Koroška Dravograd 14 4
14 Šmartno 1928 14 1

STRELCI
1. Robert Kurež 12
Jan Ziko Zajko 12
3. Žan Ramšak 11
4. Rok Zorko 10
Urban Lipec 10
Nejc Pipenbaher 10
7. Rok Gorenc 9
Michael Rakar 9
9. Adriano Bloudek 7
10. Nik Pušnik 6
Nick Hanik Horvat 6
Luka Mihalič 6
Alen Cimerman 6
Luka Danijel 6
15. Žiga Čakš 5
David Bučar 5
Tilen Ketiš 5
Žiga Jurečič 5
Marko Šegula 5
Nik Erhatič 5

DELI NA