Sodniki: | Nemet Slavko (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Grabar Boris |
Št. gledalcev: | 180 |
Korotan Prevalje | |||
---|---|---|---|
P |
Zreče | 3 : 2 | Korotan Prevalje |
P |
Korotan Prevalje | 3 : 4 | Šmartno 1928 |
Z |
Koroška Dravograd | 1 : 3 | Korotan Prevalje |
P |
Korotan Prevalje | 1 : 2 | Podvinci |
N |
Dravinja | 0 : 0 | Korotan Prevalje |
Šmarje pri Jelšah | |||
---|---|---|---|
P |
Zavrč | 12 : 0 | Šmarje pri Jelšah |
P |
Šmarje pri Jelšah | 1 : 4 | Šampion |
P |
Kety Emmi Bistrica | 12 : 1 | Šmarje pri Jelšah |
Z |
Šmarje pri Jelšah | 3 : 1 | Posavje Krško |
P |
Zreče | 7 : 3 | Šmarje pri Jelšah |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DNŠ Prevalje | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | ||
NK Šmarje pri Jelšah | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
DNŠ Prevalje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
NK Šmarje pri Jelšah | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
DNŠ Prevalje | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||
NK Šmarje pri Jelšah | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
21/22 | 17.krog | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 26.03.2022, ob 15.00 | Šmarje pri Jelšah | - | DNŠ Prevalje | 0:3 | (0:2) |
21/22 | 4.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 04.09.2021, ob 18.00 | Korotan Prevalje | - | NK Šmarje pri Jelšah | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 16.krog | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 05.06.2021, ob 17.00 | Šmarje pri Jelšah | - | DNŠ Prevalje | 0:4 | (0:3) |
20/21 | 4.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 12.09.2020, ob 18.00 | Korotan Prevalje | - | NK Šmarje pri Jelšah | 4:0 | (1:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Zavrč | 0 : 3 | Cirkulane |
Dravinja | 2 : 0 | Šampion |
Koroška Dravograd | 3 : 2 | Posavje Krško |
Korotan Prevalje | 0 : 1 | Šmarje pri Jelšah |
Bosch Bračič Videm | 1 : 0 | Premium Dobrovce |
Podvinci | 0 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Šmartno 1928 | 3 : 1 | Zreče |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 57 | |
2 | Dravinja | 26 | 53 | |
3 | Koroška Dravograd | 26 | 44 | |
4 | Podvinci | 26 | 44 | |
5 | Šmartno 1928 | 26 | 43 | |
6 | Cirkulane | 26 | 43 | |
7 | Šampion | 26 | 40 | |
8 | Posavje Krško | 26 | 38 | |
9 | Zavrč | 26 | 34 | |
10 | Premium Dobrovce | 26 | 30 | |
11 | Korotan Prevalje | 26 | 29 | |
12 | Bosch Bračič Videm | 26 | 29 | |
13 | Šmarje pri Jelšah | 26 | 16 | |
14 | Zreče | 26 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Peter Kogelnik | 27 |
2. | Nejc Bračko | 18 |
3. | Elvino Podbrežnik | 17 |
Žan Ramšak | 17 | |
5. | Jernej Orovič | 14 |
Jan Ziko Zajko | 14 | |
Murat Bajraj | 14 | |
8. | Michael Rakar | 12 |
Tomi Štumberger | 12 | |
10. | Rok Ferčič | 11 |
Timotej Rešetič | 11 | |
Klemen Ofič | 11 | |
Sven Golub | 11 | |
14. | Nejc Plesec | 10 |
15. | Žiga Čakš | 9 |
Alen Cimerman | 9 | |
Luka Mihalič | 9 | |
18. | Urh Moličnik | 8 |
Anton Rogina | 8 | |
Marcel Blaj | 8 |