Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč) |
Delegat: | Vučko Darko |
Št. gledalcev: | 200 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Cirkulane |
P |
Premium Dobrovce | 2 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 12 : 1 | Šmarje pri Jelšah |
Z |
Šampion | 1 : 2 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Zavrč | 2 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Bosch Bračič Videm | |||
---|---|---|---|
N |
Posavje Krško | 1 : 1 | Bosch Bračič Videm |
Z |
Bosch Bračič Videm | 4 : 2 | Zreče |
P |
Šmartno 1928 | 5 : 3 | Bosch Bračič Videm |
P |
Bosch Bračič Videm | 2 : 5 | Koroška Dravograd |
P |
Podvinci | 3 : 1 | Bosch Bračič Videm |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | ||
ŠD Videm pri Ptuju | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
ŠD Videm pri Ptuju | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | ||
ŠD Videm pri Ptuju | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
21/22 | 14.krog | Videm, Športni park Videm, 13.11.2021, ob 14.00 | Videm pri Ptuju | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:7 | (0:4) |
21/22 | 1.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 14.08.2021, ob 17.30 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD Videm pri Ptuju | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 3.krog | Videm, Športni park Videm, 06.09.2020, ob 10.30 | Videm pri Ptuju | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (1:0) |
19/20 | 6.krog | Videm, Športni park Videm, 29.09.2019, ob 10.30 | Videm pri Ptuju | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (0:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Zreče | 1 : 2 | Dravinja |
Posavje Krško | 0 : 1 | Korotan Prevalje |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Bosch Bračič Videm |
Koroška Dravograd | 1 : 1 | Zavrč |
Šmarje pri Jelšah | 3 : 2 | Premium Dobrovce |
Šmartno 1928 | 2 : 2 | Podvinci |
Šampion | 2 : 3 | Cirkulane |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 57 | |
2 | Dravinja | 26 | 53 | |
3 | Koroška Dravograd | 26 | 44 | |
4 | Podvinci | 26 | 44 | |
5 | Šmartno 1928 | 26 | 43 | |
6 | Cirkulane | 26 | 43 | |
7 | Šampion | 26 | 40 | |
8 | Posavje Krško | 26 | 38 | |
9 | Zavrč | 26 | 34 | |
10 | Premium Dobrovce | 26 | 30 | |
11 | Korotan Prevalje | 26 | 29 | |
12 | Bosch Bračič Videm | 26 | 29 | |
13 | Šmarje pri Jelšah | 26 | 16 | |
14 | Zreče | 26 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Peter Kogelnik | 27 |
2. | Nejc Bračko | 18 |
3. | Elvino Podbrežnik | 17 |
Žan Ramšak | 17 | |
5. | Jernej Orovič | 14 |
Jan Ziko Zajko | 14 | |
Murat Bajraj | 14 | |
8. | Michael Rakar | 12 |
Tomi Štumberger | 12 | |
10. | Rok Ferčič | 11 |
Timotej Rešetič | 11 | |
Klemen Ofič | 11 | |
Sven Golub | 11 | |
14. | Nejc Plesec | 10 |
15. | Žiga Čakš | 9 |
Alen Cimerman | 9 | |
Luka Mihalič | 9 | |
18. | Urh Moličnik | 8 |
Anton Rogina | 8 | |
Marcel Blaj | 8 |